Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz laposonly11 #140 üzenetére

    nekem ilyet sose csinalt hogy en fent vagyok o meg nem jon utanam hanem elvan lent. pont hogy nem tudtam lerazni magamrol es anni idom volt mig mellem csapott.

    egy ellenfel van akivel a mai napig nem kuzdok meg. a crystal cave-be a masodik aranykristaljgolem vagy mi. ott olyan meredek annak a kristalynak az egyik oldala hogy vagy lecsuszok a nagy igyekezetbe hogy kikeruljem a tamadasat vagy o lok le az egenletesebb felen.
    azt mar lathatatlan hid utani reszrol szoktam lenyilazni. van egy pont ahol nem takarja ki a lathatatlan hid es ugyan kell bele par nyilvesszo de nekem megeri.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #145 üzenetére

    mindig a legfrisebb halalod soulja marad meg. a tobbi torlodik. ezert nagy buli eljutni a helyg ahol meghaltal ugy hogy ne halj meg ujra. jo pelda ere great hollow. ott mindig bebukom egy jo nagy adag lelket.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #148 üzenetére

    na ha mar kerdezel akkor valaszolok is par dologra es nem mond h spoilereztem barmit is jo? :)
    a gapping egy rohadt nagy hp-s boss viszont ha kiismered akkor baromi unalmas is mert meg lehet ugy olni hogy vegig jo iranyba mozogsz ki elole es eseje sincs hozzad ernie viszont a nagy hp-ja miatt sokaig kell ismetelgetni a dolgot szal elsore is jol be lehet gyakorolni.
    en ilyen fegyver modositokat sose hasznaltam. nem mondom h rosszak de mindig elkoltottem inkabb szintre vagy kovacsolasra minden soul-t.
    bar a fire amit fegyvere lehet rakni hasznos lesz a kesobbiekben mert van par komolyabb boss is akik viszont erzekenyek a tuzre.
    armorhoz meg ilyenekhez ha gondolod tudok adni egy linket ahol le van irva minden fegyver meg pancel meg minden hogy milyen fejlesztessel mit fog tudni es ott kivalaszthatod neked mire van szukseged.
    de ha ram halgatsz az alap pancelra egy sima titanite shard-os se kolts!
    inkabb tapoljad az endurance-t. darkroot garden es basin-be 3 ruhaszettet is meg lehet talalni amik alapbol jobbak mint az alap ami neked van vagy eddig talalhattal es fejlesztve akar jatek vegeig is el lehet veluk boldogulni.
    bar a stone armor set. az nem fejlesztheto viszont olyan jo mindenben hogy a ket masik set felhuzva sem jobb nala. a hatulutoje hogy stone, tehat baromi nehez. de ere meg ott van az hogy vagy elkezded huzni az endurance-ot mint en szoktam vagy meg melle felveszed a havel (havel-el mar talalkoztal ugye? vastag fekete kazanlemez pancel van rajta es van egy marhanagy bunkolya ami amugy egy sarkanyfog. o dobja a havel ringet.) ringet ami jol megloki az equip load-odat es siman elbirod a stone set-et. ez a stone set meg egeszen addig jol szolgal mig meg nem szerzed legalabb a black iron set-et. de meg a black maxra huzva is csak picivel jobb a stone-nal ha az ertekek atlagat nezzuk. szal igy belegondolva akar stone set-be is le lehet tolni az elso vegigjatszast. (kinezetre ez a kedvenc set-em)
    de ha erdekel en a black iron es a giant iron set-re eskuszom. az az igazi ket tank set. maxra huzva a ket legerosebb pancelzat annyi kulonbseggel hogy van egy-ket ertek amibe az egyik jobb masba meg a masik.
    en giant armort szoktam viselni mert fizikai vedelembe az a legjobb de most megelegszek a black-el is mert az egy picivel konyebb es most kicsit masabb warrior-t fejlesztek mint legutobb.

    ezek a farok levagasok nem annyira jok meg fontosak mint latszik. en nem is foglalkozom veluk. azert lenne jo mert az is egy achivment gondolom de meg igy sem foglalkozom veluk.

    ahogy elnezem a statjaid lassan el kene dontened milyen fegyverrel akarsz menni. ha axe akkor sok str-re lesz szukseged ha spear megegyeb inkabb szuro sebzest okozo fegyver akkor meg dex kell tobb.
    en am a baltakat szeretem. de azokat amik viszonylag meg nem olyan lassuak. mint pl a great axe pont hatareset.
    masodsorban meg a kardokat.
    de en oda szeretek b.szni jo igenyesen. :)

    ja es a fekete lovagot aki fent van a toronyba a csigalepcso vegen ne ott fent probald meg megolni. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #152 üzenetére

    havel kb barmikor leverheto ha ismered mar a tamadasait. lenyeg hogy tudni kell mogotte maradni. meg ha mar mogotta vagy akkor backstab kell neki. de mindenkepp csalogasd feljebb par szintel mert ha megol es ott les lent nala a soul-os azt eleg nehez lesz visszaszerezni.
    en pajzsokkal ugy vagyok hogy mindig harom van nalam a 3 kulonbozo resist miatt es mindig azt veszem fel ami az adott teruletre a legjobb resistet adja. pl a kis pajzsok kozul a legjobb fire resist-je a black knight shild-nek van, 95!
    asszem a silver knigh shild is jo valamibe. ezeket mar maxra huztam.
    spider sild sem rosz meg az elejen. en azt kaptam mert banditat kezdtem a kezdo statjai miatt. de sose neztem annyiba hogy fejlesszem is.
    blightown-hoz meg szoktam venni egy poison resistes gyurut. meg ezzal is mindig be leszel mergezve de kevesebbet szed le eletbol a mergezes. jo draga ugyan de nekem megeri. a teton tudod megvenni ahol az elso harangot megkongattad.

    regebbi karakteremmel 3 fele tower shild-el rohangaltam mert akkor erdekelt az is hogy jo nagy stabily-m legyen de az most annyira nem szukseges.

    pajszoknak altalaban csak a stability-je no meg a fizikai sebzese.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    na en blightown-ba sose hasznaltam a rusted ringet. ne mveszes anelkul sem. meg nekem egyik gyuru mindig vagy a havel vagy a ring of favor, szoval csak egy gyuruvel varialhatok. raadasul most a havel is kilove mert a favor ugye eltorik ha leveszem. persze tudom hogy lehet szerezni masikat de most megprobalok igy boldogulni.
    egyebkent kitartoan varom azt a jatekot amibe nem csak keto hanem tiz gyurut lehet majd felvenni. :)

    havel meg ber tudom en is hogy ha eltalal akkor pancelba is agyoncsap de sose oltoztem le. jobb a kozerzetem ha rajtam van a cucc meg ha picit lassit is.

    mas. a buza black knight a catacombs-ba nem dobta ki az axe-ot. pedig azzal eleg badass lenne a karakter. viszont kidobta a black shild-et amit meg szeretek a fire resistje miatt, es pont kapora jott most hogy kis pajzsokkal nyomulok..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #161 üzenetére

    asylumba csak silver knight van. annak se rosz a pajzsa de az alap hogy megkapod. silver kinght-al fog meg talakozni boven.

    azzal a fo demonnal majd vigyazz. veszejesebb mint az elso volt.

    zweihander eleg kozkedvelt fegyver mert eleg hamar meg lehet szerezni is marhaeros ahhoz kepest. viszont en az ennyire lomha lassu fegyvereket nem szeretem. mert ha meglesz hozza a str-ed akkor se lesz sokkal gyorsabb. en inkabb kisebbeket sebzek de azt szaporabban.

    nemtom aki rajott mindenre az hogy. en ere a bizniszele se jottem volna ra sose. szerintem vannak dolgok amiket megnezhetsz nyugodtan.
    nekem is mondtak h nem veletlen ker tolem enni. de en azt se tudtam hogy lehet drop-olni a cuccokat szoval kozelebe se mentem sose.

    blightownba vannak ilyen balesetek. de az is elofordul hogy az o butasaguk miatt en b.szok ra..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #163 üzenetére

    akkor rosszul emlekszem. lehet tenyleg ott van. pedig most voltam ott nemreg. csak a silver lovagok nem nagy kihivas a fekete meg azert eleg odafigyelos es nem remlett hogy ott volt egy belole.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz iTzTiGeR #165 üzenetére

    na az nem az en jatekom. :)

    (#166) whitezo88 en nem szerettem a live-t pc-n. mikor elkezdtem jatszani be volt kapcsolva a net es burg-ba jartam kb de meg annak is az eleylen. bejott egy srac meg se mozdul. en kis naiv meg bekaptam a calit mert gondoltam megutomosz lesz valami. aha.. mogep pordult es olyan backstab-et adott valami kis torrel hogy meg ketszer is meg tudtam volna halni.
    aztan jatek elott mindig kilottem a netet. mar csak azert is mert ha bejon valaki nincs bonfire. az meg eleg kellemetlen hogy bligtown-ba megint jussak el a bonfire-ig ha en huzom (es eleg valoszinu) a rovidebbet..
    aztan mikor mar tank lettem. megvolt a giant set fullra huzva meg minden fulra huzva visszakapcsoltam a netet hogy ha valaki behiv boss-hoz majd segitek neki szivesen. persze hozzam jottek be hogy majd jol levadasznak de akkor azokkal a cuccaimall ez mar nem jott ossze nekik.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #168 üzenetére

    nekem pc-n akkor esett le mikor leertem blightown aljaba es betoltotte azt a sok mocsarat.
    viszont tomb of giants jo hely mer olyan sotet van hogy tuti fix a 30fps :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #171 üzenetére

    en lenyilazni szoktam oket longbow-val akar egy loves is eleg ha fejlesztve van. meg a battle axe pont ugy ut hogy eltalalja oket.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #174 üzenetére

    legtobbszor nem is a boss-ok nehezek hanem inkabb egy adott teruleten egy vagy tobb ellenfel.
    toljad azt az endurance-ot! :)

    anor londo ruins? van olyan hogy anor londo meg olyan hogy new londo ruins. a elso meg nem elerheto neked mert sens fortress-bol fog nyilni. a masik mar elerheto, azt megnezheted ha akarod. most egyelore nem mondom el mi a trukje. lehet rajosz. de ha baj van szoljal.

    valley of drake az semmi egy helyszin. esz szakadek oldalaba egy osveny meg egy hid ami new londo masik bejarata. na meg persze par sarkany de nem ilyen nagy bejarhato hely vagy dungeon szeruseg.

    mivel a jatek mindeket harangnal mutatta sens fortress-t nekem az volt a kovetkezo irany. de persze elotte bejartam a darkroot garden es basin-t. azt hittem az mar neked is megvan.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #177 üzenetére

    de nem csak havel felol lehet bejutni. undead parish-ba ahol az ut vezet sen fortress-be is a legalso szinten ott a kovacs es van ottegy kijarat az erdo fele. persze van ott egy akadaly de el is lehet futni melette. meg is lehet kuzdeni vele. persze ha havel meg el ot is csapd le. a gyuruje is jo meg jo erzes is mikor legyozod meg hat ellenfel. vesszen! :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #179 üzenetére

    a vegen a boss alatt a farkasra gondolsz ugye? mert o azert oda tud csapni rendesen ha nincs eleg stamina vagy nem sikerul jol elmozogni a csapasai elol. nekem o neha gyerekjatek neha meg ott szenvedek vele pedig ismerem minden mozgasat..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #181 üzenetére

    tudtam en hogy valamit megint elfelejtettem. de azert mert az a lepke csak papiron boss. de egyebkent semmi.
    ode lehet hivni segitot is ha human formaba mesz be. nem mintha kene de kesobb lesz szerepe mert egy masik boss-nal eppen nem art. bar te zweihander-el nem leszel akkora bajba.

    nekem maga az erod nagyon tetszik mert kicsit a zeldara emlekeztet. de azok a lelogo bardok amik le tudnak lokni egyre kelemetlenebbek. nameg ha mar leloknek lehet inkabb a halal mint hogy megtudd kik koze estel le.. :)

    persze most mar nem halalos. en csak azert feltem tole negyon mert en meg akkor mentem oda mikor eselyem meg eleg stat-om se volt felvenni valamit ami megved.

    endurance sok mindenre jo! ezert is mondtam neked hogy toljad.
    elso fegyvered a stamina. ha az nincs eleg akkor hiaba van benga nagy kardod meg stb..

    igen fogsz kesobb talalni egy very large ember-t amivel a sima fejlesztesu fegyvereket huzhatod +15-ig.
    en el is szoktam szaladni erte mikor mar elerem a +10-es fejlesztest valami cuccnal.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #183 üzenetére

    nemrosz a havel de a giant iron ennel is jobb :) persze nem nez ki ilyen jol. de konyebb is.
    en a pajzsat hasznaltam egy darabig mert minden ertekebe a jobb a tobbinel (es nekem ugye defense az elso) csak akkor valamit nem tudtam felvenni igy vegul lemondtam rola.

    silver kinght az hurka. egy utessel is le lehet olni es nem csak ilyen bazinagy zweihanderekkel. persze nem azert mondom, az mar jo dolog hogy ennyitol fekszenek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #185 üzenetére

    str-re 40ig erdemes adni hacsak nem akarsz hasznalni valami nehez fegyvert vagy pajzsot ami tobbet kovetel. azert addig erdemes mert 40 utan mar nem modosit a sebzo meg a tobbi erteken.
    endurance nekem volt 60as is hogy mindent fel tudjak venni es ne keljen havel ring se.
    hp az a masodik vedelmed. ha jo az endurance meg a cuccaid akkor nem annyira fontos bar en biztos ami biztos azt is szoktam huzni de csak utoljara.
    elmondom roviden en hogy szoktam.
    eloszor endurance hogy elbirjam a pancelokat, mellette huzom a strenght-et 40ig.
    a dex-re csak annyit adok amennyit a nyilazas megkovetel. miutan az end eleg nagy es az str is elerte a 40-et akkor szoktam elkezdeni huzni 40ig a dex-et is mert az is modositja a sebzeseket. mellette meg elkezdem feltolni a hp-t is.
    lehet nem ez a legjobb modszer de en jol boldogulok vele. ja persze azert end es str kosben neha egyet adok hp-ra.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz vhunor #187 üzenetére

    ja igen. azt elfelejtettem odairni hogy ez igazi puszta eron kivul mast nem hasznalo warrior karakterhez velo. :)
    pizsamashoz majd en kerek tanacsot. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #190 üzenetére

    ahogy gondolod. en altalaban elraktam a soul-okat hogy ha kell valami fejleszteshez vagy kell egy szint akkor keznel legyen es ne keljen menni farmolni.

    ollat mint a lepke soul fogsz meg kapni. ritka fegyverket lehet majd beloluk kovacsolni egy kesobbi kovacsnal. persze ez nagy atlagban nem azt jelenti hogy a boss soul-bol kovacsolt fegyverek mindig jobbak mint amiket te fejlesztessz fel. van egy ketto ami nem rosz de en inkabb be szoktam nyomni a boss soul-okat. a lepket azt biztos.

    majd lehet eladni persze nem annyira eri meg mert csak nehany cucc er majd komolyabb mennyisegu soul-t. szoval majd azert eremes eladni hogy ne legyen ott feleslegesen az inventoriba. persze tudz majd venni egy botomless box-ot amibe szinten bebakolhatod a nalad levo cuccokat hogy ne cipelj mindent magadnal. ez majd a bonfire-oknel lesz lehetseges.
    az eladas meg maqjd ugy nez ki hogy firelink-nel megjelenik majd egy uj szereplo aki megeszi a fegyvereid es ad ertuk soul-t. de mondom nem sokat. en sem azert adtam el hogy mekkora hasznol mesz belole hanem mert volt amibol mar tobb volt es max egy amit megtartok egy adott fegyverbol-pancelbol. de volt hogy szamomra haszontalan gyuruket is odaadtam.

    igen humanity-vel lehet novelni a estus flask-et de minden tabortuznel csak egyszer vegys 10-ig. erdemes megcsinalni mindenhol hogy ha esetleg meghalsz egy nehez reszen akkor utana ne 5 hanem 10 flask-el menj megint neki.
    egyebkent kesobb lesz meg egy lehetosig amivel 20-ig fel lehet tolni az estus flask-et.

    ebben a jatekban nehany alapveto karakterosztajt leszamitva nem is tudom mert van annyi fele. igazabol szerintem csak 3 lenyeges karakerosztaly van a jatekban, warrior wizard es pyromancer. ezeket tudod keverni is egy karakteren belul vagy akar akar egy karaktert at is alakithatsz egy masikka.

    az amit egy thief-tol elvarsz itt szerintem nem igazan fog mukodni. nincsennek thief skillek vagy ilyesmi..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #194 üzenetére

    igen azokrol beszeltem. ha benyomod hozzaadodik a tobbi soulodhoz. teljesen rajatad mulik mikor vagy mire hasznalod fel.
    de olyat ne csinalj hogy benyomod viszont nem hasznalod fel. megpedig azert mert ha esetleg meghalsz es megint meghalnal mleott az elso halalod helyszinen felvenned az halalkor elvesztett soulokat akkor be is bukod.
    ha szintlepesre hasznalod akkor a kesobb szerzettbol fejleszthetsz ha pedig fejlesztesre akkor a tobbibol lepsz majd szintet. ami neked fontosabb ara hasznald.
    tartogathatod is. biztos hogy lesz olyan hogy egyszercsak kapsz valamit ami nagon tetszik es fejleszteni akarod vag olyan hogy valamihez kell egy stat es fejlodni akarsz egyet.
    persze hozzateszem minel tovabb megvan annal kevesebbet fog erni mert ugye egyre tobb soul kel majd egy szintlepeshez.

    nem. ha benyomod a lepke soul-t akkor siman hozzaad egy jo adag soult az eddigiekhez.
    egyebkent a boss soul-bol fegyver kovacsolas ugy tortenik hogy szukseges maga a boss soul meg egy adott fegyver valamennyire felhuzva. mar nem emlekszem pontosan hogy +5ig vagy +10ig felhuzott fegyver kell e a boss fegyver kovacsolashoz.. ja es persze kell hozza az orias kovacs akivel majd kesobb fogsz csak talalkozni.
    ebbol a lepke soul-bol ketfele fegyver keszitheto. az egyik egy spear ami ilyen spiralisan fel van tekeredve es magic sebzest okoz. a sebzeset pedig tovabb modositja ha inteligenciara adsz szoval varazslo bealitotsagu karakterekhez illik. a masik egy pajsz ami szinten megic sebzes magic rasist es int-re osztassal modosithato a tovabbi sebzese.
    mivel en nem szeretem a magikus, vagy nagy, nehez es lomha fegvereket egy ket kivetelevel minden soul-t be szoktam nyomni.

    de ha mar ki akarsz probalni egy ilyen boss fegyvert keszitest es hasznalni is akarod akkor ajanlom hogy majd sif es quelaag souljat tartsd meg. minketto eleg hamar meglehet es nem rossz fegyverek keszithetoek beloluk

    (#193) whitezo88 lehet nem fogalmaztam eleg vilagosan de igen, oda akartam kilyukadni hogy barmilyen karakter barmilyenne atformalhato egy kis munkaval.
    es egyetertek csak kezdostatok es alapfelszereltseg miatt szamit mit kezdesz.
    en warriort szeretem ugye de a kezdo statjai miatt es a kezdo felszerelse miatt a banditat szoktam kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #196 üzenetére

    azt fel tudod oldani. ahogy mesz le a dephts-be van nem messze egy masik ut ami vissza felfele zezet a felszinre. abban az alagutban fogsz kilyukadni ahol firelink shrine felol elindultal udead bug fele csak a masik vegen leszel es ki tudod majd nyitni az addig zart racsot is. szoval ott lesz egy undead arus es tole lehet venni asszem vagy 5000soul-ert puring stone-t. vagy a b terv hogy lemesz new londo ruins-ba es megeresed az ottani piros ruhas fickot aki feloldja az atkot szinten soul-ert cserebe.
    de en az elobbi utat ajanlom. a new londo-s utvonal veszejes.

    meg ha cursed vagy bonfire-t taploni sem tudsz meg stb. szerintem a cursed a legrosszabb efekt a jatekban ami erhet.

    egyebkent szivesen!
    ugyan nem en vagyok a legnagyobb ds mester de ezen a forumon ugy latszik en foglalkozok legtobbet a jatekkal.
    s pl varazslo karakternel alig tudnek segiteni mert en kizarolag warrior karakterekkel jatszom. az elso hsz is igen informacioszegenyre sikeredett de ez volt az elso topiknyitasom meg egyebkent is jobban szeretek beszelni a jatekbol mint ha az elso hszbol kiderul egy jatekkal kapcsolatos kerdesek 90%.
    szoval minden mas a jatekkal kapcsolatos dologban szivesen segitek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #198 üzenetére

    az ugrabugralokkal en annyit szoktam hogy megvarom mig csap kivedem es adok neki. sot ha hatralsz az is elofordulhat hogy mikor kovetnek egyszerre fognak csapni es akkor utana egyszerre sebezheted oket.
    regen nagyon utaltam oket de mar csak kisit idegesitoek viszont nem veszejesek. ja meg en ugy haladtam elore hogy csak egy vegyen eszre. akar meglottem egyiket nyillal messzirol hogy csak jojjon oda hozzam. azt meg szet is lehet backstab-elni.

    a masik az firelnik shrine melett indul lefele a kiszaradt fa mellett a a tabortuz kozeleben. de azt szerintem is hagyd egyellore. oda egyebkent is kell majd egy item ami nelkul meg sem tudod sebezni az ellenfeleket new londo-ban. persze azt az itemet lehet venni is de majd megcsinalod mikor az kerul sorra.

    egyszer en is blighttownbol masztam vissza hogy levegyek az atkot csak en mar lent voltam a legaljan, sot meg lejebb mert onnan nyilik egy masik helyszin is majd.

    de latod ilyen esetekre is jo ha van elrakva soul itemed. ilyenkor ha kell benyomsz parat es esetleg veszel egynel tobb puring stone-t hogy ne kerulj megint ilyen hejzetbe.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #200 üzenetére

    nembaj az :) nekem se volt minden fasza elsore.
    neha meg eszembe jut mi soul-t beleoltem felesleges fejlesztesekbe, pl olyan pancelokba amiket 3percel kesobb tudtam hogy nem is az a jo nem fogom hasznalni es kar volt fejleszteni.
    persze elso vegigjatszas az ilyen ismerkedes a jatekkal de ennek ellenere is probaltam leheto legjobban csinalni a jatekot.

    igen igen a liftes resz. ott meg nincs is baj mert csak zombik vannak es azok is meg vannak menve szoval nem tamadnak maguktol. de aztan ha atmennel a keskeny hidon a viz felett ott mar bajok lennenek.
    elarulom egyebkent egy itemet kell benyomni amit venni is lehet meg az ott levo ellenfelek is dobnak. par percig tart a hatasa es addig ok se sebeznek akkorat meg te is tudod sebezni oket. mert egyebkent nincs nagy hp-juk de ha igy most lemennel az item nelkul kb egy csapasbol kinyirnanak es nem egyessevel jonnek.. :)

    undead-ba en a kovacs kozeleben levo lovagoknal farmoltam soult akiknek egy resze bent all abban a templomban. azok eleg jo soul-t dobnak undead helyszineket tekintve es lehet oket backstab-elni is.

    egyebkent lesz meg egy lehetoseg uzletelni a jatekban. majd kesobb visszamehetsz az asylumba, a kezdo helyszinre es ott lesz egy feszek ahol lehet targyakat uzletelni. persze penzt vagyis soul-t nem ad erte de mas fegyverekre itemekre lehet cdserelgetni. eleg hasznos itemekre. pl tok konnyen beszerezheto novenyekert ad majd koveket amik a fejleszteshez kellenek.

    ez egyebkent egy nehez jatek szoval ha felidegesit az termeszetes. :)
    en legeloszor mar al egelso boss-nal feladtam az asylumban. nem erdekelt tovabb a jatek. de aztan megis nekiultem rajottem a taktikara es onnantol elkapott a jatek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #202 üzenetére

    igazad van. azt mar el is felejtettem. en attol a foszertol a 3 gyurut szoktam megvenni aztan meg is olom.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #204 üzenetére

    mar ott jarsz? nem szorakozol.
    nekem eddig az maradt ki a jatekbol hogy ornstein-t hagyjam meg. az nekem nagyon kemeny volt vagyis nem volt turelmem annyira taktikazni. o egyedul nagy es ezzel az a baj hogy gyors is meg sper-je van. eloeg durva kombo.
    smough-ot szoktam meghagyni, vele el lehet banni eleg konnyen.
    de mikor latod h legugol es elkezd szikrazni akkor szaladj amilyen messzire tudsz mert nyom egy charge-os seggest es az akar instant ki tud nyirni. de van hogy meg tavolrol is szakit vagy fel elletet.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #206 üzenetére

    igen az ornstein&smough paros tenyleg kierdemli a boss nevet. ez tenyleg jo ha nem zavar semmi a kornyezetedben.

    egy kerdes. anor londoba mikor szaladtal fel egy hosszi pilleren es ket silver kinght nyilazott sikerult lelokniuk? azt a reszt utalom. volt hogy olyat csapott a silver knight mikor felertem hogy magat lokte le de volt olyan is hogy esmas utan tobbszor leloktek.
    ja meg megvalami. painted world of ariamis-t megcsinaltad? az egy festmenyen beluli palya. abban a nagy teremben van ahol a a mennyezeti gerendakon maszkaltaql es voltak ilyen csicska feher ruhas guradianok.
    bar bejutashoz kell egy item de ha kimaradt szolj es segitek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz vhunor #208 üzenetére

    csak a teljes elmeny kedveert kerdeztem s ezzel egyutt fedtem fel.. en akar ilyen aron i orulok neki hogy ha valaki elmondja ha ez az ara hogy mindent bejarjak.
    meg eszembe sem jutott volna hogy visszamenjek az asylumba ha nem szol valaki hogy tobbo kbol is erdemes. elvegre a tobbi helyre is felesleg visszamenni mert nincs mar ott semmi.

    de mint kiderult ugyes fiu ez es kovetni alig gyozom hol jar nemhogy meg en mondjak ujat neki :)

    (#209) whitezo88 meg jo hogy hatra lok. nem is nyilvesszot lonek hanem valami bazivastag spear-t :D
    en keszulni szoktam pained world-re toxin elleni novennyel de volt hogy bementem anelkul es szaladtam vissza a tuzhoz es par lepessel elotte estem ossze.. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz vhunor #211 üzenetére

    na ezt a tuzes dolgot nem is tudtam. bar tuzet se nagyon hasznaltam meg a jatekban qelaag kardjat elszamitva de azt se sokaig.
    en ugy oldottam meg hogy tokejre fejlesztettem mikor kell hatragurulni a toxinjuk elol. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #214 üzenetére

    lesz ott meg bonfire de ha az elso megvan akkor mar fel lehet lelegezni. :)
    de utaltam eloszor egesz blightownt! de azta kaptam meg utalatosabb helyszint.

    mivel utod a kuyakat? szeritnem minden fegyverrel el lehet talalni ha nem az egyik akkor a masik fajta utessel.
    vagy le is nyilazhatod oket ha tenyleg nem tudod eltalalni de akkor javasolt olyan helyrol ahol nem ernek el.
    mig leersz az aljara asszem osszesen 4 ilyen toxin-os figura van akik kopocsovel toxinolnak. figyeld ki honnan jon a lovedek es majd ha oda ersz szedd le. tobbet nem teremnek vissza. sok mindent meg nem tudsz tenni ellene. pajzsal le lehet vedeni valamennyire de azon keresztul is atmergez par lovedek utan. mozogj ki elole, vedekezz meg hasznald ki a terep adottsagait hogy bevedjen.
    ez a dark souls itt kivedeni teljesen nem fogod! ha ki tudnad ez nem a dark souls lenne. :)

    osszesen +7ig lehet majd feltolni az estus flask-ot ilyen modon de meg ugy is ossze lehet szedni akkora hp-t hogy egy estus ne tudja teljesen feltolteni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #217 üzenetére

    menj be nyugodtan. a boss majd meg odebb lesz, majd azutan miutan leertel es bejartad a blight mocsarat.

    ezt sose ertettem. masok is irtak mar hogy nem sebzodik. en mindig siman levadaszom barmilyen fegyver van nalam.
    elorol nem sebzodik azt tudom de nem is erdemes kozel menni mert vagy lelok vagy instant kinyir.

    akkor szerintem a battle axe van meg neked. az a bandita kezdo fegyvere meg a pokos pajzs. az az axe tokeletes fegyver a kutyakhoz is akiketirtal. meg ugy mindenfele ellenfelet el lehet talalni vele. meg a lenti ellenfeleket is akik majd azert lesznek hogy nehogymar jol erezd egy kicsit is magad a mocsarba. :)
    en a kutyakat is ugy csinaltam hogy hagytam hogy tamadjon, kivedtem pajzsal aztan volt ido racsapnmi fuggolegesen az axe-al.

    jaja blight-ba az fps is leesik a palyaresz aljaig :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #219 üzenetére

    mi kap el? az a kutya? az el tud kapni? nemtom mit kell nyomkodni. en a asem a sima utes gombot nyomkodtam mikor dephts-be elkapott az a paca. bar nemtom h segit e de nyugodtabb voltam ha nyomkodtam. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #221 üzenetére

    jaaa. amik leeszik a arcodat? :)
    ott is nyomkodtam a gombot remelve hogy akkor hamarabb szabadulok. :)
    nem tudom amugy. sose irta a jatek hogy ilyen esetben lehet nyomni valami gombot. gondolom azert mert ez dark souls. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz D4v3 #223 üzenetére

    nem tudom at lehet e vinni. alapbol a ds winlive id-val mukodik es hogy ez most steam-en keresztul hogy es merre azt nem tudom.
    probald majd ki hogy csinalsz egy uj karaktert ezaltal a jatek letrehozza a gepbeden a save mappat es masold oda be a regi karaktred. ha latja akkor boldogsag van. de nem jarsz meg olyan messze. foleg hogy legkozelebb mar fele ennyi ido alatt lenyomnad az eddig megtett utad.
    nekem repult egyszer 200 aztan meg 80 ora mert neten alitgattam a winlive profilom. siman neki mentem ujra. :)

    a gargoyle sisakra nem emlekszem annyira de ne tapold szerintem. biztos jo egy darabig de tapolast nem erdemel. lesznek full pancel set-ek es en a mondo vagyok hogy azokat erdemesebb tapolni.
    egy a jatekban eleg hamar elerheto set-et fel lehet huzni ugy hogy a jatek vegeig el leszel vele. vagy van olyan set is aminek nagy az equip load kovetelmenye es nem huzhato de alapbol van olyan jo hogy jatek vegeig jol szolgal.
    a sarkany kardot meg ne huzd szerintem. jatek feleig eljutsz addigra mar egy sima battle axe-ot is jobbra fel lehet huzni amit akar kezdokarakter is megkap (bandita)
    nameg a kard fejlesztese dragon scale ami eleg ritka plusz 10000soul fejlesztesenkent. az rablas!

    az endurance es a vitality-t leszamitva eleg 40ig huzni a statokat.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #233 üzenetére

    a szunyogoktol? legalabb a nag behemot dog olt volna meg :)

    itemekre ha ranyomsz menube ad rola leirast hogy milyen hatasa van az adott cuccnak.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    milyen jo volt mar elsozor. alig vartam hogy lejussak az aljara mert feltem hogy leesek ere lent az ajja meg mergez meg alig lehet haladni a sarban. de ig hogy ismerem mar a helyet nem utalom annyira. duke archive-ot jobban utalom meg igy is hogy ismerem.

    mark nyilad nincs? azzal tok egyszeru leszedni a szunyogokat. sot fejlesztve akar egy loves is leszedi oket.
    a repair-os cuccokat meg erdemes megvenni. nekem az elso dolgok kozott van amire nagyobb osszeget koltok meg a jatek elejen.
    a poison meg annyira nem veszes. en nem szoktam foglalkozni vele. nem volt meg olyan hogy nem ertem volna vissza a tuzhoz mielott meg elfogyott volna az estus.
    viszont toxin elleni noveny nelkul nem megyek blightown kozelebe.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #240 üzenetére

    a lift felfele visz vissza a felszinre. de menj majd fel vele mert feluton lesz egy hely ahol bar sok toxin kopkodo lesz de megeri mert egy firekeeper soult is felszedhetsz. egyebkent tovabb a valley of drakes-be jutsz ami nem egy nagy hely. onnan meg tovabb fel tudsz jutni new londo-n keresztul firlink-hez.

    a boss nem nehez meg segito nelkul sem. marhasok helyed lesz elmozogni elole.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz MasterMark #247 üzenetére

    tobb esze van az arusoknak mint hogy ott nyissanak boltot :)
    egyebkent a bossok meg kis sebzessel se nehezebbek csak tovabb tart leolni. a tamadasait meg ugyanugy el lehet kerulni. mint altalaban itt is probalj meg nem elotte maradni. :)
    menj neki emgint. megnagyobb lemeny ha igy a fegyvered nelkul is levered. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    remelem azert nem irtok mert annyira toljatok hogy nincs idotok es nem ilyen munka meg vizsga meg egyeb tok haszontalan dolgokkal toltitek el az idot. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz robika88 #262 üzenetére

    az a lenyeg hogy oda kell egy cucc hogy be tudj invadelni. es igen asszem human form-ba kell lenned. de ez nem biztos. en nem szoktam megvarni mig kinyirjak a firekeeper-t firelink-nel. mindig leolom azt a gyokeret aki megolne a not.
    talan valami red eye orb kene neked ha jol emlekszem. valahol fel lehet szedni. talan vissza kell menni az asylumba.
    sajnos nem tudok tobbet segiteni. ha beugrik valami megirom.

    egyebkent epp az a lenyege a jateknak hogy felfedezd tehat magadtol jojj ra hogy hol van tiktos fal vagy ilyesmi.
    nekem se volt meg elsore minden. sot painted world-be meg mindig van egy item amit sosem tudtam meg felvenni mert nem tudom hogy kell odajutni hozza.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz whitezo88 #264 üzenetére

    jaj tenyleg! mondom en ezt sose hasznalom kipedig megerne mert ott jonnek harman es tobb soul-t dobnak de nekem csipi a szemem mikor azt a szegeny szerencsetlen nema firekeeper-t meg akarjak olni. meg altalaban szuksegem van a ring of favor-ra :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz D4v3 #266 üzenetére

    ez hatalmas volt! :D anor londoba a ket nyilazos silver knight-ra is vartam valami poent. bar ha feldolgoztak volna az egesz jatek osszes ellenfelet esemenyet azt is szivesen vegigneztem volna.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #268 üzenetére

    -en joy-al szeretem szoval arol nem tudok nyilatkozni.
    -a dsfix melle meg lattam egyszer valami mod-ot ami a texturakat up-olta kicsit szoval lehet javitani rajta.
    -200ora nem de tobb mint 100volt nekem az elso. persze ebbe volt nemi xp farmolas de az nem volt tobb 5-6oranal osszesen. el lehet vele lenni. dlc-vel meg meg tolodik a jatekido.
    igaz masodik vegigjatszasnal mar akar felezofhet a jatekido mivel erosebben kezdesz meg mar ismered a jatekot de meg ugy is bele lehet rakni 50orat siman.
    -en mindig azt mindom. itt is mindtam mar tobbszor hogy "ha en tudtam vele jatszani akkor mas is tud".
    egyebkent nehez elsore, s miutan kitanulod benne azt a par mozgast konyebb de meg mindig van benne kihivas. az is plusz ad meg hozza hogy van hogy nem a boss-ok nehezek hanem pl egy mezei ellenfel kombozva aterepet ahol kuzdeni kell vele. de van hogy csak siman a mezei ellenfel is lefoglal egy idore.. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #271 üzenetére

    leforditom neked joy-ra a backstab-et. mert akinek a hata egy magasan van az ennyemmel azt en mindet backstab-eltem ha lehetett, es eleg sokat lehetett. szoval hata moge kerulsz de ugy hogy kozel allj es engedj el minden mas gombot. az analogkart is! aztan megynomod box joy-on az RT-t vagyis a jobb felso gombot a ravasz felett.
    esetleg gyakorolni is tudod a templomnal a piros kopenyes lovagokon. ha lassan moge mesz akkor nem csapsz zajt es egesz kozel tudsz menni aztan RT. de azert lock-old be elotte mert ugy biztosabb.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #275 üzenetére

    milyen joy-d van? mert ha rendes box joy akkor mukodnie kell. hameg ketszer gyorsan lenyomod akkor tobb ellenfel eseten valtania kell a masik ellenfelre.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #277 üzenetére

    Csak megerositeni tudom amit irtal te hulye.. ;]

    Bocs nem voltam pontos korabban. elfelejtettem irni hogy egy beracsozott halgatag spinet keress ahogy mar irtak is. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #282 üzenetére

    szerk.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #281 üzenetére

    na most nem tiszta hogy a black knight-al talakoztal vagy a templomban vagy. de szerintem ez meg a black knight ezert leirom ezt.

    talan a black knight-al futottal ossze. ot meg ne bantsd szerintem. eleg tapasztalattal akar puceron is le lehet gyozni de mivel meg nem sebzel eleget masrhasokaig tartana legyozni, es ha csak ketszer rosszul mozdulsz szet is kap.
    egyebkent keruld el \ tamadasat es probalj mogotta maradni. figyeld ki a csapasait es vzn olyan mikor van ido beszurni egyet. ne probald kivedeni mert ez nem olyan ellenfel akit ez erdekel es karod lesz belole mint hasznod. gurulj ki mozogj ki es pprobalj mogotte maradni de ott is vigyazz mert van egy hatara csapo tamadasa. szerencsere azt lehet latni mikor ara keszul.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #285 üzenetére

    eloszor is. nem tudom hol jartal mar szoval felsorolhatnad hogy adjak valami tippet az utvonaladhoz. masodszor, lehet ez az elso.. a katakombakba meg nagyon ne menj!!! van mar divine fegyvered? nem hiszem mert ahhoz kell a Divine ember ami nem ugrik be most hogy hol is van mert keverem oket de nem a jatek elejen van szoval nem hiszem hogy felvetted volna.
    ha levered a csontik samanjat akkor van eselyed de azt meg is kell talalni meg a csontik addig fojamat zaklatnak.
    a jatek egyik nehezsege hogy a kezdohelyszinrol barhova mehetsz es olyan helyek is elerhetoek amiket meg nem ajanlott ido elott felkeresni. firelinktol meg egy hely van ahova ne menj. a pedig a firekeeper-nel levezeto ut. vagyis lemehetsz de a keskeny hidon a viz felett ne menj at mert ott megint csak nem bajba kerulsz.
    valamivel kesobb meg divine fegyverrel majd nem lesznek kemenyek a csontik.

    egyebkent kezdoknek a pyromancert ajanljak, ugymond az a konyebb fokozat de en nem tudom mert tolem kardot axe-ot nem lehet elvenni szoval alap hogy warrior voltam mindig.. :D

    egyebkent ugy kene haladnod nehezsegi sorrendben hogy undead burg es parish, ezutan dephts, onnan megnyilik blightown ami nem lesz a szived csucske. sokan ez elott meg visszamennek az asylumba ahova a nagy madar segitsegevel juthatsz vissza ha feljutsz afeszkehez amit a iftbol kiugorva a megfelelo pillanatban lehet megtenni. ugyans asylumba kapsz egy gyurut amivel nem fogsz beletapadni a sarba bloghtown aljan. ja es ha az asylumba jarsz akkor menj vissza a celladba mert lesz ott egy baba amire szukseged lesz. (en mindig e nelkul a gyuru nelkul csinaltam meg mert nem veszes az a sar viszont mergez es a poison ring amit az elso harangnal tudsz megvenni a paptol hasznosabb szerintem. szoval blightown aljan a kinlodasok utan meg lesz egy boss is ami utan eljutsz a masodik haranghoz. es megnyitja az utat sen fortress-be ahol te magadra haragitottad a kover pancelos sigmeyer-t.
    na szoval sen fortress-bol megnyilik az ut anor londoba. (marhajol nez ki az a hely!) ott vegul megkapod a lord vesselt amivel mar teleportalni tudsz a meggyujtott tuzeid kozott.
    ezek utan en dukes archive-be szoktam menni elsokent. ezutan a katagombak es onnan a tomb of giants. ha ez megvan le szoktam menni new londo ruins-ba ami firelinktol erheto el lefele a lepcson meg a liftel le a fold ala. de van hogy beugrok korabban mert a vegen van egy ember (vagyis kovacsnak ados fegyver up cucc amire szuksegem van. de a bosshoz nem megyek be.) ez utan szoktam visszamenni blightown-ba ahonnan lehet menni egy lavas hejre lost ilizath vagy valam ilyesmi a neve. ez kb az utolso elotti helyszin ha nincs dlc-d.
    persze ez igy marhaegyszeruen hangzik de nem is kell mondanom hogy nem lesz ennyireegyszeru es vicces :D
    majd ha az adott helyszineken jarsz jelezd es segitek ha kell hogy nehogy othagyj kihagyj valamit.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #288 üzenetére

    ha az undead elejen levo kereskedot olted meg gond egy szal se. van nala par hasznos cucc ami jol jon de semmi olyan amt kesobb ne szereznel-kapnal meges emiatt ne jutnal el mindenhova.
    en a nyil miatt tartottam meg. azutan hogy mar mashol is tudtam venni megoltem a kardjaert. nem hasznaltam ugyan de katana es az nekem kell mert as kard! :D

    ha a masik kereskedot olted meg aki egyben kovacs is akkor baj van. o fejlesztene neked majd nehany specko fegyvert meg a sima atlagos kepesseg nelkuieket is amik szamomra nagyon fontosak voltak.
    de ha meg el akkor te is vehetsz bunbocsanatot fent a templom tetejen a paptol, es akkor lenyugszik.

    (#289) mad1
    ez a sorrend elerheto neten is pl ds wikia-na mi ha erdekel majd belinkelem. ott angolul le van irtva minden helyszinhez minden info de en abbol nem sokat ertettem, szoval en csak a sorrendet hasznaltam pl ilyen miatt hogy en is betevedtem a katakombakba. ocsem emg anno firelinkbol kapasbol nem burg fele ment hanem le new londo ruins-ba ami nem kicsit eros volt kezdesnek :D

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz nubreed #292 üzenetére

    nincs baj. o csak egy arus. ot oltem meg a kardjaert. o nem kovacs. bar arul par cuccot ami jo de azokat meg fogod kapni. legeloszor en kapasbol megoltem mert tul draganak talaltam es nem lehetett vele alkudni. :D

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #294 üzenetére

    drake sword volt nalam ami sokkal erosebb mint barmi amit talalhatsz jatek elejen (kezdoknek javasolt is megszerezni! ezt mar irni akartam csak elfelejtettem. a hidon levo sarkany farkat kell lovoldozni a hid also reszen jobboldalt latszik ahogy ott lobalja.) es meg at se gondolta az ajanlatom hogy ha enged belole akkor csak egy labat vagom le. :D

    287-es hsz-re:
    asszem van aki lvl500 at is elerte de az mar felesleges mert ott mar szinte semmi bonuszt nem kapsz semmire. de most neztem meg DScalc-ba es 99ig enged huzni egy stat-ot es van 8 stat tehat a lvl500 meg nem is a vege.
    nekem a vit, str, end, es dex egyik karaktremnel fel volt huzva 40ig (mert addig ad modositast a tobbi ertekre a masik oszlopban. bar az end-et lehet tovabb huzni az equip load miatt ha bazinagy cuccokat akarsz felvenni) szoval akkor jol emlekszem hogy nekem a pc-s karakterem valami lv160 korul van.
    egyebkent minden ujrajatszasnal nehezedik a jatek de megis a 2. a legkonyebb. elsobe kialakul a karaktered plusz meglesznek a cuccaid s mielott atmennel kovetkezore erdemes meg kifarmolni a shard-okat megmindenfele kovet es felhuzni minden cuccod maxra de legalabb a pancelod ha megvan hogy mit vagy miket fogsz hasznalni. aztan ha jol tudom olyan 5. vegigjatszas korul( de nem tudom pontosan hanyadiknal) mar nem nehezedik a jatek es te is max annyit veszel eszre hogy ugyanazzal afegyverrel tovabb kell utni ugyanazt mobot vagy boss-t.
    az op-rol meg annyit hogy akik kemenyen toljak vegigviszik puceron is vagy estus falsk nelkul es csak bonfire-vel toltenek eletet es a lv-t hagyjak az alap szinten-en.. nem lehetetlen csak nagyon kell ismerni a jatekot.

    farmolashoz meg van egy marhajo hely. tudom hogy korabban irtam hogy a darkroot basin es garden mikor kerul sorra de be lehet nezni mert ha meg ugy latod hogy nem annyira nehez akkor erdemes bejarni. persze csak nagyon ovatosan mert az ellenfelek egy rese akkor "jelenik meg mikor a teruletere tevedsz es ha tobbet is behuzol abbol baj lehet.
    szoval a kovacsnal lejebb mesz egy szintet es bar utadban all egy marhanagy dog de le lehet gyozni meg el is lehet mellette szaladni. utana lesz egy ut jobbra ami majd lefele egy knight-hoz, nehany crystal golemhez meg egy hydrahoz vezet de nem ez kell nekunk. (ezt is be lehet jarni. a golemek es a hydra utan felmesz az emelkedon az epulethez akkor undead burg-ba jukadsz ki a piros sarkanyos hid elotti reszen. nameg ottwan havel aki nem viccel.. :) )
    hanem tovabb mesz egyenesen es lesz egy nagy kapu. a kovacsnal tudod megvenni hozza a "kulcsot" amivel be is jutsz a darkroot garden-be. na ott van jopar emberi ellenfel es ha mindet legyozted marad 4 ami respawn-ol es eleg jo exp-t ad. kell veluk kuzdeni de a jatek lejen meg megeri a faradtsagot egy ket orat farmolni. ara vigyaz vagy vigyazzatok hogy egyszerre nehogy tobbet is magatokra huzzatok mert szetszednek. van ami egyedul is eleg kihivas.
    en ugy szoktam hogy kinezek egyet a fak kozott aki kozel van es meglovom nyillal es mar jon is.

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák