Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    Egy kis érdekesség a Dacia topicból. Nem meglepő az eredmény. De így is "tanulságos".

    Ma rokonlátogatásra mentünk MCV Stepway 0.9TCe autónkkal. Nem volt dugó, nagyrészt kis forgalomban, végig egyenletes tempóban tudtam haladni (oda-vissza).92,7 km-t volt odafele és a visszafelé is pontosan ugyanennyi az út. Ebből kb.47 km-t autópályán odafele 140 km/h-ra, visszafele 100 km/h-ra állított tempomattal tettem meg. A többi részen hasonló volt mindkét irányban a sebességem a korlátozások miatt (város, M0 déli szektori építkezés, táblás korlátozás, stb), tehát ez a kb.47km volt a különbség a kettő út között.Odafelé 1 óra 8 perc volt az út, elhasználtam 7,0 L benzint (MaxxMotion 100), kiszámolva 7,6 L/100 fogyással, ami utolsó tankolási áron 3.230 Ft-ot jelent.
    Visszafelé 1 óra 17 perc volt az út, elhasználtam 4,8 L benzint, kiszámolva 5,2 L/100 fogyással, ami utolsó tankolási áron 2.210 Ft-ot jelent.Tehát a különbség a két út között: 9 perc és 1.020 Ft.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák