Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 666DozzeR666

    újonc

    válasz 666DozzeR666 #144 üzenetére

    szia.szerintem felesleges a rat 9 re kiadnod annyi pénzt.ugyanis lecidázod magad a sok mozgatás miatt mert egy nagyon nehéz egér. a rat 9 meg még nehezebb mint a többi mert abba még akumulátor is van + súlyok
    én rat 7 et ajánlanám ha az a célod hogy állitható legyen.
    mostmár az a tapasttalatom hogy a hüvelyk uj tartót be kell csukni, nem szabad nyitva használni mert inhüvely gyulladásod lessz tőle. súlyokat le szedni róla meg a rugót,és még érdemes le venni a az inbuszkulcsot a hátiljábol. igy eléggé könnyüre lehet kihozni az alap súlyához képest.
    lényeg hogy minél kisseb legyen az egér.persze ez az fps játékokhoz érdemesebb viszont azért gondolom hogy a tervezéshez is kell a pontosság.
    akár ugyan azt éred el a rat 3 mal is talán kicsivel könnyeb kiadásba.
    a rat 7 en meg viszont annyi hogy azon lehet több mindent állitani de valojában a rat 3 és 5 pont az ideálisra van gyártva.igazábol nincs sok értelme a hüvejk uj álitásának.pedig az engem nagyon meg fogott.
    ha neked az jo hogy akumulátorral is baszakodni kell akkor jo de én emiatt nem ajánlanám.
    a nagyon magas dpi vel ne foglalkozz mert magas dpi n pontatlanabbá válnak az egerek mert azt csak programmal produkálja nem pedig a szenzor érzékenységével.(ez minden egérre igaz.)

    Szia Gyuri vagyok.A hirdetésre szeretnék jelentkezni.Meglehetne oldani hogy ne fürgyé le? :D

Új hozzászólás Aktív témák