Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Novver #22374 üzenetére

    Most már elég vállalható állapotban van, kb most olyan amilyennek lennie kellett volna megjelenésre. Gamebreaking bugok javítva, ettől függetlenül kisebb problémák még mindig vannak pl. ritka grafikai bugok, felvehetetlen tárgyak, néha meghülyül a fizika és beeshetnek dinamikus tárgyak a talaj alá (pl. szétlőhető környezet tárgyak, vagy leejtett vegyver, eldobott kés ilyesmi). Ezeknél súlyosabb bugokat nem találtam 1.2+ óta.

    @WATERDACA: pont pár napja küldtem be hogy megváltoznak a gig helyszínek attól függően hogy mit csinálsz, 192db jelöletlen secret van a mapon, legyen szó mini küldetésről (igen vannak jelöletlen küldetések), NPC interakcióról, easter eggről, extra lore infóról vagy lootról. Egy semi-RPG-től mi kéne még? Ha megint azt kezdjük el, hogy GTA szintű világ-player interakció akkor fejbelövöm magam.

    Lehet rosszul emlékszem, kérlek javíts ki ha nem így van, de úgy emlékszem te "istenítetted" a witcher 3-mat. Ahhoz képest az open world minden szinten előrelépés.

    Far Cry 6 gameplay demóját megnéztem, első benyomásom az volt, hogy mennyire élettelenek a karakterek (túlságosan hozzászoktam a CP2077 animációihoz :D ), de amúgy ez most olyan játéknak néz ki amit én mindig is vártam a Far cry szériától, de sosem kaptam meg. Félve, de kíváncsian fogom követni, köszi az ajánlást.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák