Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz tomazin #2995 üzenetére

    A sírás mindig a túlzott elvásások felállításából következik, amit az emberek maguknak köszönhetnek. Ki kezdte túlhypolni ezt a játékot? A sírók.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz tomazin #2995 üzenetére

    Az ilyenek miatt én nem hisztizek, csak információként közöltem.

    A falon futás egyébként se hiányzott volna, a Flat-Head companiont nem nagyon ismertük (anno 2018-ban volt egy olyan info, hogy három kaszt lett volna, Solo (lövöldözés hangsúllyal), Netrunner (lopakodó-hackellős hangsúllyal) és a Tech (ő kapta volna meg a Flat-Headet egyfajta segédként, amely pl. egy lyukon bemászva kinyithatja az ajtót belülről és a többi - szerepjátékosként ez afféle Hunter (vadász) kaszt szerűség, csak éppen egy robot a segítőnk és nem egy hús-vér ragadozó)).

    A metrózás egy kicsit fáj, mert az irtó hangulatosnak ígérkezett, és hát a 2018-as trailer is azzal nyitott.

    Ami igazából fáj, hogy a jelen információk szerint az Empathy / Humanity vonal kimarad. Ugye a 2018-as videóban a cyberware beültetések csökkentették volna Humanity-t. Ez a Mike Pondsmith féle CP2013 / CP2020 vonalból származik, és pont egy morális kérdést vitt volna az egészbe, mely szerint nincs ingyenebéd, ha mindenféle szuperlátást és super-reflexeket akarsz, meg két lábon járó terminátor szeretnél lenni, akkor gyakorlatilag a lelkeddel fizetsz érte.

    Na ez az a vonal, ami a jelek szerint kimarad, és én nagyon bánok...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz tomazin #2995 üzenetére

    Felkapottabb játékoknál mindig van hiszti. Csak indie játékoknál szoktam azt látni, hogy a közösség teljes mértékben támogató és ha valakinek valami gondja van a játékkal azt nem gyerekes módon közlik.

    CP2077 esetében követem a subredditet, mindig van ok sírásra. Minden egyes nagyobb alkalmonál (demók megjelenésekor, dátumok közlésekor, csúszáskor, night city wire előtt és után stb...) van egy hangos kisebbség akik óvódásokat megszégyenítő módon irkálnak össze vissza.

    Szerintem ez maga a játékos közösség hibája, tisztelet a kivételnek de szerintem normális emberek akik élik az életüket ilyenekkel nem foglalkoznak.

    Hogy ne sértsem meg azt akit nem kell: itt a topikban nem láttam még ilyen kaliberű egyént, itt teljesen civil a hangulat a subreddithez képest :DDD Véleményt bárki nyilvánithat természetesen, ami gáz, az a "f#$k CDPR" kommentek amiért nem lehet hugyozni meg szarni a játékban (volt egy ilyen thread redditen :DDD:W).

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák