Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkxdn

    őstag

    válasz k-adi #2035 üzenetére

    Nem bánnám ha december lenne belőle, sokkal nyugisabb időszak nekem is több időm lenne játszani de nyílván kiakarják adni a játékot az új next gen címek előtt.

    A complete szón már túllendültem egyszerűen szarul fogalmaztak mert ha a játék be van fejezve/kész van (amit a szó jelent) akkor e hír helyett akár ki is rakhatták volna a játékot. Vagy náluk a kész játék teljesen mást jelent.
    De a game közel sincs kész ha plusz 5 hónap kell. De még mindig jobban idegesít hogy semmi érdemlegeset nem mutatnak a játékról csak a Pacificás demót húrcolják ide-oda ami egy 2019es májusi build elvileg. Ha már a game "Complete and playable" miért nem tudnak valami újat mutatni? És nem nem akarom hogy spoilerezzék le a storyt de annyi mindent nem láttunk még hogy az hihetetlen és most már azt se mondhatják hogy azért csináltuk mert nincs kész állapotban a játék, mert ebben a közleményben pont ezt támasztják alá.

    Nagyon furcsa és túl nagy nekem ez a delay, de csak ismételni tudom magam HA a game jobb lesz akkor valahogy túlvészeljük ezt a 8 hónapot már. (Feltéve hogy nem lesz több delay)

Új hozzászólás Aktív témák