Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz Jorus #26252 üzenetére

    Csőszájfékek az 1.5-ben:

    RC-7 ASWANG: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | +8% damage
    RC-7 BABAROGA: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | +100% ricochet damage | -50% crit chance
    RC-7 DYBBUK: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | -3% recoil and spread | +25% ricochet damage | -50% crit chance
    RC-7 IFRIT: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | -5% recoil | +40% ricochet damage | -50% crit chance
    RC-7 KUTRUB: +10 degrees ricochet angle | +20% ricochet chance | -20% spread
    RC-7 LIGER: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | +4% damage
    RC-7 STRIGOI: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | -5% recoil | +40% ricochet damage | -50% crit chance
    RC-7 VARKOLAK: +10 degrees ricochet angle | +20% ricochet chance | -6% recoil and spread | +35% ricochet damage | -50% crit chance
    RC-7 YOKAI: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | -10% spread
    RC-7 ZAAR: +5 degrees ricochet angle | +10% ricochet chance | -5% recoil | +40% ricochet damage | -50% crit chance

    Külön poén, hogy más-más csőszájfék megy a pisztolyokra, assaultokra, smg-kre...
    Eddig 2-őt lootoltam és egyet tudtam vásárolni, persze mind handgunhoz... Meguntam, és CET-el mindegyikből adtam magamnak egyet próba képen. Nagyon fáj, hogy ennyire elrontották a vendorokat...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák