Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Xero #4485 üzenetére

    Nincsen baj sok gamer fülessel, de abban a topicban nagyon rossz füleseket ajánlgatnak szerintem. Nagyon nehezen, de én is benyaltam. Rengeteget agyaltam, olvastam a Sigmáról (uaz, mint az Alpha gyakorlatilag) végül nagy nehezen megvettem az ottaniak unszolására. Pár nap múlva már nagyon megbántam és megfogadtam, hogy fülesen soha többet nem próbálok meg spórolni. Persze mindenkinek más az igénye. Az a baj, hogy régen volt 1-2 drága fülesem és így tudom mi a jó. Aztán most azt hittem, hogy olcsóbban is elérhető hasonló minőség. Hát nem. De a pénz nagy úr....

    ui: egy Siberiát azért nagyon kipróbálnék még mielőtt meghalok :D Kíváncsi vagyok már a cs-fülesre, talán ez sosem adatik meg.
    Esetleg ha valakinek van és nem használja, vagy elmegy síelni egy hétre és kölcsönadná, fúú annak nagyon örülnék xD Nyilván rengeteg ilyen ember lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák