Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcusa

    addikt

    válasz Xero #27560 üzenetére

    Felvettelek mindkettőtöket, remélem lesz alkalmunk játszani majd a közeljövőben :)

    :-)

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz Xero #27560 üzenetére

    Felvettelek benneteket köszönettel. Ha rontani akarjátok a smurf-rank-ot, akkor komoly szolgálatot fogok tenni :D

  • _XXXXX_

    tag

    válasz Xero #27560 üzenetére

    Én is felvettelek titeket :)

    (#27671) Vismajor01:

    Szerintem a rendszer félig jó és félig rossz. Amit írtál azzal nincs baj és egyet is lehet érteni vele. Szerintem különbözőféle emberek vannak és nem lehet olyan rendszert csinálni, ami mindenkinek jó.

    Az rendben van, hogy besorolja a rendszer valahova az embereket, de mivel ez egy csapatjáték, egyáltalán nem biztos, hogy a jó helyre sorolja be őket. Mert lehet olyan hatalmas bukott meccseket játszani, a csapattársaid hibáiból, hogy sose jutsz magasabbra szintre(már ha számít a szint). Mert hiába lősz jól, ha a csapattársaid lehetetlen helyzetekbe kényszerítenek.
    Más játékokban nincs ilyen rendszer, pedig tök jó szerintem is(ezért is játszok), de hátrány is az, ha nem játszhatsz tőled jobb játékosok ellen. Mert ha mindenki csak egy kicsit jobb nálad, akkor nincs rajtad nyomás és teljesítménykényszer úgy, hogy ha lennének sokkal jobbak, akiket kihívás lelőni. Az nem jó, ha mindig csak lelőnek, ez így van. De ha fejlődni akar az ember, akkor szükség van a megfelelő ellenfelekre. Oké én tudom, hogy rosszul vagyok összerakva, de engem ha lelő egy kemper az egyik sarokból, én a következő körben is visszamegyek oda lelőni és ha 10x-er lő le, akkor én 11-edjére is megpróbálom, mert ha nem csal, akkor mindenki lelőhető. Persze lehet, hogy sokkal jobbak a reflexei vagy jobb a pingje és hamarabb lát meg engem mint én őt, de ha letudom lőni, akkor örülök neki, hogy sikerült. Persze ha úgy áll a csapat, akkor nem csinálok ilyen öngyilkos akciókat, de feszegetni kell a határokat. Más játékokban is mindig örültem, ha sikerült le lőnöm 1-1 kiemelkedőd játékost. Itt viszont ugye erre nincs lehetőség, csak a hasonló játékosokkal lehet játszani. Én azt gondolnám(bár nem játszok elég rég óta cs-vel), hogy több kitartásra lenne szükségük az embereknek. Persze tudom, ez másoknak már sok lenne és inkább uninstallálnák a játékot, de nem mindenki egyformán gondolkodik, ezért nem is lehet sose tökéletes rendszert készíteni, ami mindenkinek jó :) Bár az MM nem tökéletes, de nagyjából talán eltalálták az optimális rendszert, amit a többség tud élvezni. Mindenkinek sohase lesz jó.

    Persze, akik direkt elrontják mások játékát, azoknak nem kellene kegyelmezni és fel kell négyelni őket, ez nem vitás.

    (egyébként nem konkrétan csak neked szántam a gondolataimat, csak te írtál hosszan és erre válaszoltam)

    Aki akar az felvehet, bár egyelőre, még csak golyófogónak és létszám pótlónak vagyok max jó :)
    [link]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Új hozzászólás Aktív témák