Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    válasz dangerzone #333 üzenetére

    Én letöltöttem, kipróbáltam. Nagyon állat, persze csak az elején járok vele. Olyan i.e. 4-500-ban. Na persze, mihez képest az eleje... Mert 10.000-ben kezdődik, lévén hogy az egész prehisztorikus kort belezsúfolták.
    Igazad van, rendkívül megterhelőek a nagyobb modok a hardvernek, viszont egészen fantasztikus módon kitolják a játék határait.
    No persze valamit, valamiért. Gondolom Sidék is tudtak volna komolyabbat csinálni anno, csak ők ezt már előre látták, hogy a hardverek erre még nincsenek felkészülve.

    Amúgy nem tudom milyen oprendszert használsz, de azt mondják, a 64 bitesek jelentősen javítják a memória kezelést, és ezáltal gyorsítják a játékot is.
    Én jelenleg 32bit-es XP-n tolom a Realism Invictus modot, de sajna ezen a rendszeren egy visszatérő problémával szembesülök rendszeresen, az úgynevezett "MAF" jelenség, vagyis amikor olyan középkor táján rendszeresen kifagy a "Memory Allocation Failure" hibaüzenettel.
    Fórumok azt mondják, erre nincs megnyugtató megoldás, csak a 64-bites op-ra való váltás.
    Ahhoz meg gyenge a jelenlegi gépem, úgyhogy sajna...

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

Új hozzászólás Aktív témák