Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy dunaújvárosban mikor emelik meg a sávszélességet 3Gb-ra :F
    Nálam még mindíg 2,5Gb, pedig már párszor újraindítottam a modemet :(((
    A másik kérdésem, tegnap a cég honlapját böngészve ráakadtame gy olyan szövegre, hogy kedvezményes hp termékek vásárlása érvényes előfizetéssel xy webcímen.
    Erre a szövegre ma már nem sikerült ismét ráakadbnom, pedig érdekelne, hogy mennyi kedvezmény van a listaárakhoz képest, és mikre vonatkozik.
    Nem tudja valki ezt a címet véletlenűl :F
    A segítségeket előre is köszi :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok! Dunaújváros már reggel 7 óta 10M, mióta felkeltem. És még csak újra sem kellett indítanom a modemet :C
    Hétvégén megyek át anyámékhoz, nekik minimumuk van, kíváncsi vagyok, hogy ott is érzhető-e már az emelés :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy kis gond a chellommal, és tanácstalan vagyok.
    Az előfizetésem egy Chello Gold, ami 20M le, és 3M feltöltési sebességű csomag.
    A netem a reggeli órákban, 7-8 óra között hibátlan, de esténként 6 után, kb. 11-ig, amíg le nem fekszem, a sebességem mindösszesen 2,5M letöltésnél de a feltöltésnél nincs lassulás, az ilyenkor is 3M.
    Volt kint szerelő, kicserélt mindent, fali elosztót, modemet, kábelt, kikapcsoltunk a gépen mindent, vírusirtót, tűzfalat, stb., de nem segített (ahogy azt már korábban is tudtam).
    Elment, ezzel ő nem tud mit kezdeni, ilyen hibát még nem látott, hogy reggel jó, este pedig ugyanazzal a géppel, ugyanazokkal a programokkal ilyen alacsonyak az értékeim.
    Hétfőn kijön egy másik szerelő, ő is megnézi, de ez nekem akkor is magas...
    Ja és hálókártya helyett USB-vel is ki lett próbálva a modem, a helyzet ugyanaz, mint a hálókártyával.
    Találkozott már valaki közületek ilyen, vagy ehhez hasonló hibával?
    Ha igen, mi volt rá a megoldás?
    Ha nem, akkor mi a fene lehet ez, mi csinálhat ilyet egy internet eléréssel?
    Ha vírus (bár a hiba jellegéből adódóan ezt kizártnak tartom), reggel miért nem lassít, miért csak este, és miért nem csinál semmi mást?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák