Hirdetés

Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok!
    Nekem van egy Chello Minimum (még tavaly így hivták) előfizetésem két éves hűséggel (Jövő Áprilisban jár le). Namost a kérdésem a következő:
    Nemrég az asszony fent volt náluk és elbeszélte nekik, amit mostanában én is tapasztalok, hogy az utóbbi időben nagyon belassult a net. Igaz hogy csak 1MBit-es, és néha jön is le az elméleti 150-160K-val, de ez mostanában egyre ritkább. Volt olyan is, amikor 50-60K fölé nem ment az istennek sem (Nem torrentről van szó, rendes letöltés).
    Bent azt mondták neki hogy most akciósan át lehet menni egy másik csomagba, talán a bronze-ba, most fejből már nem tudom, melyik az? :F
    Most fizetek 4900.Ft.-ot a netért, ez 5000.- lenne, asszem 2MBit-es, így tulajdonképpen 100 Ft.-ért megduplázhatnánk a netet. Persze az asszony elfogadta, és amikor hazaértem, elújságolta hogy áttettek minket ebbe, csak annyit kell tennem, hogy kikapcsolom a modemet egy fél órára, kihúzom a gépből, majd újraindítom.
    Namost, ez meg is történt tegnap, de én nem vettem észre változást, nemhogy nem lett megduplázva a sávszél, de még maradt ugyanolyan lassú is, azaz alig tudom elérni vele a 150K-s letöltést.
    Mondjuk engem annyira nem lep meg a dolog, mert tudtommal a hűségnyilatkozat leteltéig nem mehetünk át másik csomagba, de az asszony jobban ért az ilyen dolgokhoz, és ő így mondta. Most akkor kinek van igaza? Nekem mondjuk mindegy, de ha már kifizetem érte azt a 4900.- Ft.-ot, akkor legalább az 1MBit az annyi is legyen! Legalább azt csinálják meg hogy normálisan működjön valami, amiért az ember fizet. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák