Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz CPT.Pirk #167 üzenetére

    Szuper :C betettem abba a fájlba a két sort ami kell az indításhoz és mire újraindult már aktív volt a wifi kapcsolat. Mondjuk mikor kapcsolódva van akkor az ikonja csak egy apró karika (mintha celsius jel lenne, csak nem fent hanem lent). Nem kellene ott legyezőszerűen a jelerősséget mutatnia? Végülis mindegy, mert ha rákattintok az ikonra akkor a menüben már jól mutatja a jelerősséget - ennyi bug még belefér.

    A tálcát sikerült fentre varázsolnom - úgy, hogy hozzáadtam egy másikat ;) ami ugyanolyan, az alsóról pedig legyomláltam mindent, csak az ablaklista maradt. Fent pedig az ablaklista helyére alkalmazásindító került.
    Kezd olyan lenni a rendszer amilyennek szeretném, de még lesz pár dolog amiben jól kell vizsgázzon ahhoz hogy hosszabb ideig maradjon is :U
    Érezhetően lassabb kicsit a KDE-vel ez a régi gép, de ha már dolgozgatok rajta ahogy szoktam és nem fog jelentősen lassulni akkor ez még beleférne.
    Ez a nepomuk fájlindexelés micsoda ami minden indításkor lefut? Kell az nekem? Csak mert mindent lelőnék ami nem kell, hadd legyen minél több erőforrásom.

    (Ha lenne egy gyorsabb gépem akkor tuti amúgy hogy megmaradna a KDE :B ha az enyémen nem is válik be esetleg a párom gépére felteszem majd a windows-a mellé. Nagyon nehéz róla leszoktatnom, de ez tuti tetszene neki.)

    (szerk: grafikus csomagkezelője is van amúgy, vagy csak a pacman parancsokkal lehet telepíteni?)

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák