Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz chab7 #170 üzenetére

    Magam is KDE fan lettem. Gnome2 -> Unity nekem nem feküdt, Gnome shell szintén nem, suliban tanárunk rávett a KDE használatára, azóta ez mellett kötöttem ki.

    Az a ramdisk a rendszer betöltéséhez kell, az csak névben azonos az fstabos dolgokkal. Szóval próbáld ki, amit írtam a Debianos topicban.

    Nepomukot úgy tudod kikapcsolni, hogy jobb gombot nyomsz a tálcán a kis nepomuk ikonon, ez alapból a jobb alsó sarokban volt, aztán a beállításaiban kiveszed a pipát a nepomuk asztal, vagy valami hasonló szöveg elől. Vagy a rendszerbeállításokban, azt hiszem ott is benne van az asztali keresés néven.

    A preload a gyakran használt dolgok előtöltését végzi, azonos a Debianos preloaddal. A CCR le fogja szedni a forrást, lefordítja és telepíti. Amikor szerkesztést kérdez, nyomd meg a nem-et.

    Keress a programjaid után a CCR-ben is, ott sok minden megtalálható. KDE-s feliratszerkesztő van, a többi progidat nem ismerem.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák