Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hogy mennyi?? 850 Euro a belépő modell?? :Y

    Noormális Margit?? :((

    Én 4 és fél éve vettem az Acer ED347CKR monitorom 500 Euróért. Jó nem mini led, hanem VA, de a felbontása megegyezik ill. a 100 Hz-es képfrissítést tudja, ami nekem a mai napig elég (volt előtte 144 Hz-esem is már pedig).

    Tudom meg kell fizetni a Predator nevet meg miegymás, de akkor is durván túlzónak érzem ezeket az árakat. Ahelyett, hogy a Ledes monitor olcsóbbá vált volna a Predator szériában, gyakorlatilag megtartották az árát és az Oledet meg fölé lőtték.

    Így gyakorlatilag drágább lett, mint egy Oled tv. Grat., komolyan mondom röhej...

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Synthwave #12 üzenetére

    Tényleg? Pedig már eszembe jutott, hogy lecserélem a monitorom egy TV-re és nem egy méregdrága monitorra... ráadásul TV jobb is lenne, mert van beépített hangszórója és nem kéne külön hangszórót raknom a monitorom mögé (mivel az egész asztalt elfoglalja a gépház meg az ultrawide monitor) vagy pl. tudok rá egyből IPTV-t rakni. Jó tudom, már Windows 11-nél is egyszerű Androidos appokat felrakni, de egyelőre nem élek vele.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák