Keresés

Hirdetés

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Olcsóbb lett a OnePlus Watch 2

    ma Csak arra kell figyelni, Watch X néven vásároljuk meg az Oppo kínálatából.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz HSM #12473 üzenetére

    UVD infókat Nekem is ír Evetlog-ba, de azt ki lehet kapcsolni regedit állítással. Most passz, hogy mely kucslot kell 0-ra módosítani.

    Ami érdekes, hogy az előző Radeon-om is írt UVD-ket. Ha jól tudom, akkor YT alatt UVD órajeleken működik.

    Azóta mindent cseréltem a gépben, előtte 4870-es VGA-m volt (asszem :).

    Nekem ez a Flash fagyás most egy adott oldalon jelentkezik, ha előjön - mert már annyi alternatív player van, mint égen a csillag.

    Kikapcsolom a Flash gyorsítást és semmi gond.

    Ha ez hardver hiba, akkor csalódok mert sok ilyen gúglis probléma hsz van és Nálam is állandóan van ez az UVD írogatás. :(

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák