Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz pRoject22 #430 üzenetére

    Láttam már csaló PH-sat, szóval nem hat meg, hogy szabadidejében valaki milyen fórumba írogat, nem sok mindent lehet leszűrni belőle.

    Más csoport hirdetése meg engem speciel nem zavar, sőt szerintem itt senkit, de más topicban sem szokott probléma lenni belőle, én legalábbis nem találkoztam vele.

    Mellesleg nem fikázás volt, hanem egy egészen egyértelmű és teljesen jogos hozzászólás, mert a csalómentességről maximum magaddal kapcsolatban tudsz nyilatkozni, ismerősről, pláne vadidegen emberekkel kapcsolatban nem. Az, hogy ezt hárítod azzal, hogy ok, esély mindig van, de igyekeztek szűrni, meg custom game-eket toltok, az válasz, de az hogy leidiótázod, holott igaza van, azzal max azt éred el, hogy senkinek nem lesz kedve olyan közösségben játszani, ahol ilyen a "hangulat" meg egy szervező hozzáállása mások véleményéhez.

    A PH nem az élet középpontja, szerintem neked sem, szóval nem kell minden különböző véleményt halálosan komolyan venni, "megtorolni", mert személyeskedni senki nem személyeskedett v kötött beléd, a pc-s cod témához meg olyan a csalás, mint a borsó meg a héja, ezt meg sajnos el kell fogadni, ha már a fejlesztők/kiadó/platform nem tesz ellene semmit. A mondást biztos ismered, hogy ahol szar van, ott légy is van. Amúgy jó kezdeményezés, nekem tetszik ez a fajta mikroközösség, úgyhogy hajrá, csak kicsit több toleranciát, ha már csoportalapításra adjátok a fejeteket. :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák