Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz D@niel #1476 üzenetére

    Pedig az ASM10 már nem olyan erős, mint 3 szezonnal ezelőtt. Sőt szemben jövő ellenféllel szemben, aki KN44 vagy QQ9-t használ, halomra fog lőni. Így sem garantált a jobb fegyverekkel, hogy mindig sikerül lelőni előbb az ellenfelet. LK24-gyel ez sokszor nyert ügy. (Pont ma szereztem meg a Royal Crimsont és elég durva az LK. <3)

    M4 és az ICR is népszerű, Master I - V-ig sokan használják, ICR-t én is szoktam. Baromi nagy előnye, hogy 0 recoilja van, és fast reload kiegészítővel sokkal gyorsabban cserél tárat, mint más AR. M4 is pontos így scope-pal jó taktikus módokhoz. Messzebbre kiváló Tactical scope-pal. Az iron sight is jó rajta és elég pontos. Persze KN44 vagy LK24-gyel szemben ez sem mindig jó. LK24-gyel simán egy tárral (extended) leőttem tegnap is 3 ellenfelet. ASM-mel ez lehetetlen és lassú is a tüzelési sebessége.

    Egyébként sem érdemes mindig egy fegyvert használni, mert sokszor más és más a jó a módtól függően. SnD-re Cordite a legjobb. Többire meg LK, KN egyértelműen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák