Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz batai15 #826 üzenetére

    A Mate9es nem egy kis jószág, de még a Spigen tokkal is belefér. Stabilan tartanak a peremek. Nem mozdult meg a telefon. Tokból kivéve, meg méganyi esélye sem volt a ficergésre.
    Anyaghasználat 3-4/5 ízléstől függően. Azért nem az amperre olvadó recsegős fajta. Szerintem rendben van. Gombok rendben vannak. Van itthon néhány előző generációs konzol, nem jobb, nem rosszabb azok a vezérlőinél. Van egy kis "pattano" hang/érzet lenyomáskor. Pont mint a többinél. Megfelelő a "rugózás"érezni hogy lenyomtad őket.
    A keresztirányító mint a 3DS esetében, valóban "kereszt" nem tud mellé billenni (pl:Xbox :(
    Az analog karoknál az érzékenységet vissza kellet venni, de a COD-nál ez nem probléma. Talán a karok feje elsőre kicsi. Aki PS vagy BOX-hoz szokott, furi lesz. De nem játszhatatlan, és olyan nagyon nem is kell szokni. A vállgombok viszont nekem közel esnek egymáshoz. volt néhányszor h R1-et nyomtam R2 helyet.
    Ranked-be ma mentem mint a kés... Amúgy is ritkán, de ma nem volt negatív K/D statom. Sőt. Volt több olyan is amit nullára hoztam.
    Igaz a pontosságon volna még mit csiszolni :B De határozottan kellemesebb élmény így játszanom. Ha be akarok ugrani egy ablakon, felmenni egy létrán stb, elsőre sikerül. A granyó is oda megy ahova szeretném. UAV nem menekül az RPG elöl. Nem kell tovább ecsetelnem. Nekem a tapi képernyő elégé kompromisszumos volt. Még szórakozom a beállításokkal, talán jobb lesz az accuracy (AK117)



    #828 Delerium
    Aki ujjzoknin :DD gondolkodik vegyen itthon szövetkesztyűt, aminek két ujja jó érintőképernyőhöz. (pl:Tesco, v Dechatlon) Tudja tesztelni megéri e a rendelés (tél van, kesztyű amúgy is kell) Én is így teszteltem :) Az új levágásán gondolkodtam mint te is, de visszafosztott volna. Kibírtam azt a 2-3 hetet.

    #829 jonnyjoker01

    Ilyen ez a pop szakma... aki szeret okostelefonon játszani, az almás termékkel jobban jár...és akkor a sokkal bővebb, és minőségibb játékfelhozatalt még nem is említettük.
    Hogy mondtad, az input lag miatt a Bluethoot kapcsolat lévén, aggódtam én is. De nincs vele gond. Ha van is késés, amit amatőrkén nem igen vettem észre. Bőven belefér, mert sokkal gördülékenyebb a játékmenet, amit produkálok (előtte már nekem fájt néha a szerencsétlenkedésem) Ha nem is nagygépes/konzolos, de így jóval közelebb áll ahhoz.

    bocs, hosszú lett...

Új hozzászólás Aktív témák