Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maestr0

    tag

    Hát igen. Falonfutás tök hasztalan sztem is. Nemegyszer volt már bo3-ban, hogy tűzharcban felboostolok a levegőbe, erre szerencsétlenségemre pont volt ott egy falonfutós felület, úgy dönt a gém, hogy én biztos falon akarok futni (hát persze,minden álmom!), és elindulok tűzharc közben vmelyik random irányba a falon, mégjobb, ha ezt épp az ellennek háttal teszem :D:D
    Nem beszélve arról,hogy az animáció miatt tök nehéz falonfutás közben célozni, leszednek mindig, ha meg nem, akkor lepottyanok a falról a mélybe, mert leugrom a falról, hogy ne egy egyvonalban mozgó célpont legyek, de általában ilyenkor nincs alattam semmi :/

    Én az AW mozgást copy/paste-eltem volna egy az egyben. Csúszás is miért szívja le a fél thrust jet-emet?

    Scorestreakek dettó, sokkal jobb volt a support modulos rendszer. Például ha csak szórakozni akartam, betettem egy support/rippable/lézer sentry-t aztán mulatság.Vagy lehetett bohóckodni boost jump magasba, magam alá rpg :D Medálok, játék végi scoreboard is jobban tetszett, hogy pl kiírta, hogy leghosszabb streaked, fejesek száma. No meg AW-ban a blind eye bevédett minden szirszartól, bo3-ban 2 külön perk kell a levegőben (blind eye) és földön levő streakek ellen (cold blooded.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák