Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz jozefgucci1 #23651 üzenetére

    Azért arra sincs szerintem garancia, hogyha most előregelsz sikeres lesz. Ez szerintem sok mindentől függ. Anno mi is szívtunk COD4-gyel, pedig időben indultunk. Mindenki azt hiszi, hogy külföldön sokkal több az eredeti game és sokkal jobb konfigok vannak, pedig dehogy. Mikor még az elején megköveteltük az eredeti gamet - jobban mondva a szerver szolgáltató - akkor alig volt ember. Nagyon sok múlik az adminon: milyen modot választ, milyen pályákat tesz fel, azokat mennyire frissíti, milyen egyéb elemekkel dobja fel a szerót: hangok, stb. Le a kalappal pölö Pitbullos előtt. Félelmetes ez az ember, hogy mennyi időt és energiát áldoz a szerójukra. Ilyen adminok kellenének, nem olyanok, akik ha lelövik kivágja az embert, mert biztos csalt.
    De elkanyarodtunk a témától. A lényeg a lényeg, hogy azért mert páran visítanak ok nélkül kidobni valakit és még bannolni is a belépést időre vagy örökre számomra vérlázító. Engem is csalóztak COD2-ben a már említett holland szerón - OSND volt talán - volt is admin, de nem dobott ki. Részemről ennyit. Amúgy biztos vannak jó magyar szerók, de még nem találtam meg őket, igaz nem is keresem, erre a K3-ra is azért léptem be 6x mondjuk, mert a Fiam nyaggatott. Azért majd Menalcas :R által megadott magyar hardcore szerókat megsasolom valamikor.
    Röhögni tudjak saját és mások "halálán", nekem csak ez számít. :DDD

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák