Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz KaitouP #7442 üzenetére

    Igen megvolt a hátránya is.
    Nekem már az is jó lenne, ha lenne "xy" nevű szerver, amire rákereshetnék és felcsatlakozok rá.
    És ide zömmel magyar srácok járnának fel egymás ellen játszva kiengedni a gőzt.

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

  • shotika

    őstag

    válasz KaitouP #7442 üzenetére

    "Elég volt az admin kiskirályokból, akik ellen ha túl jó voltál vagy nem úgy viselkedtél ahogy ők elvárták, akkor repültél is."
    Annál már csak az volt szebb, amikor adminok támadtak egymásnak - egyik ilyen miatt hagytam ott a kedvenc cod4 szerveremet is...
    Vagy a cod2-es időkben, amikor a játékosok szavazhatták ki egymást. A rövid életű United Offensive után a CoD2 volt az első olyan multiplayer játék amivel huzamosabb ideig játszottam, az ismeretségem a játékkal úgy indult, hogy már az első pár tíz órámban kickelve voltam, pedig azt se tudtam, hogy mi az a csalás - nekem akkor az egyet jelentett a Doomban az iddqd-vel.
    Mondjuk jól végződött, mert az akkori egyik admin vagy 2 órán át nézett engem titokban, majd egy S&D meccs alatt, amikor kimentem kávét melegíteni, s mire visszaértem csak egyedül maradtam a teamből - tudom, nem volt szép, de kiment a fejemből, hogy indul a meccs :D - szóval utána egyedül lehoztam a meccset a fullos 6 fős enemy ellen. Az volt életem első S&D meccse, és ott nyomban megkaptam életem első klánba hívását is :)
    Utána éveken keresztül adminkodtam én is (ott voltam a cod4-es ASE, GRrrr vagy S3nS3 klánban is, ha valakinek mond valamit a nevük), őszintén szólva, hiányzik picit, de a sok vitázás, a kvaanyázások felém/felénk, az állandóan elégedetlen játékosok, na azt nem sírom vissza. És azt se, hogy a játékidőm (és szabadidőm) elég jelentős szelete abból állt, hogy másokat nézegetek.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák