Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz SZKEBE75 #16753 üzenetére

    Évekig a Call of Duty 2-t játszó .:HunoR:. Klán (egykori Zártosztály klán) oszlopos tagja voltam, ami elsősorban baráti társaság és ezen apropóból verbuválódott csapat volt, de kaptam meghívást komolyabb, sportszerű játékot űző klánhoz is - a képességeim adottak voltak, de nem éltem a lehetőséggel, a lojalitás volt számomra az első, szerettem a csapatomat. Volt saját szerverünk, admin joggal rendelkeztem, a játék szabályai voltak az adottak, illetve a fair play írott és íratlan szabályai, na meg nyilván az általános, elvárható kulturált emberi magatartás. Soha nem döntünk ki játékost azért mert jól játszott, vagy mert egy adott stílusban játszott, kempelt, stb., csak akkor repült a player, ha megszegte a fentieket. Szoros barátságos apoltunk pár hasonló klánnal, de rajtuk kívül mind mind olyanok béreltek szervert, alkottak klánt, akiknek ha kicsit sem tetszett valami egy másik játékosban, repültek. Ezeket hívják kiskirályoknak, és ezek miagt nem kell soha többet bérelhető dedikált szerver sem, mert a "saját" játszóterükön érdekes módon mindig csak ők lehetnek a jók, a legjobbak.

    Komoly, tisztességes klán nagyon ritka volt, mint a fehér holló, és túlkapások nem lehettek, hanem voltak, nagyon magas számban. A fejekben maximum csak a kulturált viselkedést és a fair play szabályait kellett volna rendben tartani, de a játék szabályait és elérhető eszköztárát ne akarja már egyik admin se átszabni, megszabni. Se nekem, se másnak. Lejárt a dedikált szerverek és az önkényeskedés ideje.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák