Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz DeFranco #83717 üzenetére

    Hol vannak a kondíciók leírva? Nem a marketing halandzsa érdekel, hanem a sok oldalas csomagleírás esetleg táblázatosan. Nem találtam meg, pedig Isten a tanúm, kerestem.

    A Rafiban az az ellenszenves, hogy arra nevelne, verjem az össze pénzem, hogy olcsó legyen a bank. Ez megint csak az én aktuális helyzetem hozadéka.

    Adóhatóság: jelent meg már nálam adóellenőr két rendőr tásaságában, jöttek ingóságot lefoglalni adótartozás keretében. Ott akkor megúsztam, de még aznap elballagtam a hivatalba kérni nullás igazolást. (Még túlfizetésem volt, haha.) Mit ad isten, két hónappal később megint megjelentek, akkor az orruk alá dugtam az igazolást, hogy továbbra sincs 300+k adóhátralékom. Másnak a fogorvossal kapcsolatban van rossz tapasztalata, nekem az adóhatósággal. Fogadd el.

    Október végéig van időm, beballagok szépen az Erstébe és megkérdem. Páromnak, öcsémnek is váltania kell, mindketten előnyösebb helyzetben vannak nálam, meglátjuk, ők mivel járnak jól és én melyikhez tudok csapódni. Öcsém közvetlen hozzátartozó, vele utalgathatok össze-vissza, ha jól tudom, de Saint_ majd ír valami okosat.

    Öcsém mondott valami okosságot régebben a 150 k utalással kapcsolatban, de ott az volt a lényeg, hogy a magánszemélynek két számlája volt, az egyik ingyenes a 150 k pénzmozgással, a másikon meg bónuszokat lehetett gyűjteni.

    sutszi: nem ingyen akarom, a mostani sem ingyen van. Az OTP-ről hallom azt, hogy lenyúlós, mindent sarcoló banda. Azzal indítottam a kérdést, hogy hol van jó, vagy rossz tapasztalat, mit kerüljek?
    Páromnak önmagában is megvan az a keresete, amihez már sok helyen jár a világjegy free of charge, de közös számlát nem akarok, mert se házasság, se eljegyzés, se közös vagyon, se gyerek, egyikünk sem lát a jövőbe (valamelyikünket elcsapja holnap a busz), és nem akarok rendelkezni a vagyona felett. Ez az én hülyeségem, függetlenül a véleményétől fel sem vetem.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák