Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz tomcsi23 #76054 üzenetére

    Eddig két autó ami nagyon megfogott az utóbbi időben: S60 meg az IS. Pedig vezettem már pár jobb német gépet, a teljesség igénye nélkül: A6 3.0 TDI kotrót meg Bit Ólródját is, ABT-s 2.0 TDI 4x4-es DSG-s Superb-et meg 540i-t és 750i-t (brutális, az egy mozodny!), AC Snitzer tuningos 330Ci-t (szimplán overkill) de vhogy azok nekem nem jönnek be. A Volver a kényelme miatt tetszik az IS meg mert olyan kényelmesen passzentos mint amikor a konfekció méret helyett egy rádszabott öltönybe bújsz bele. Ezt a megnyugtató kényelmet egyik német autóban se éreztem hiába a 128 irányba állítható combtámaszos szipi-szupi ülés. Ott van Kormiban is a lelektromosan állítható gerinc és combtámasz mégis 3 óra vezetés után már fészkelődöm. A legolcsóbb széria 2 fornitos alap ülés van a H4-ben mégis úgy érzem magam benne mint otthon a fotelben a tv előtt.

    Sajnos az 5 hengeres S60-ak lassan mind ócskavasak lesznek szóval igazából marad az IS. Vagy esetleg a Mazzag 3/6 de azokat még nem próbáltam csak CX5-öt.

    mod:

    Amúgy volt ott az a Fehér XT vágod. 2.0T 240 ló 350 Nm 2 éves és már túl van 2 garis motorcserén. :Y :W

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák