Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Tegnap hazafelé a melóból sétáltam egy kicsit villamos helyett, és a Corvin köznél beugrott, hogy ismerősöm a Corvin sétányon nyitott egy kávézó-fagyizó-cukrászdát. Gondoltam ha már úgyis arra járok, megkeresem, kipróbálom milyen hely. Maga az üzlet nagyon igényes lett, az áraik teljesen versenyképesek, és a kiszolgálás is barátságos volt. Ha gondoljátok egyszer próbáljátok ki ti is, Wiener Szalon, Corvin sétány 2B ;)

    Más:
    kicsit nehezebbnek tűnik a lakáskeresés, mint ahogy azt korábban gondoltam. Szerintem csinálok pár szórólapot is, és elkezdem osztogatni, volt már rá példa, hogy valaki így talált megfelelő lakást. Ma felhívtam egyet, egész kulturált volt, még a távolság is belefért volna, viszont volt jó pár bútor, amire nem lenne szükségünk (de mindenképpen ott akarják hagyni), illetve a rezsi is 40-50e lenne, plusz még a közös költség. Na hát az azért egy kicsit már sok a 65eFt-os bérleti díj mellé...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák