Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • filo-p

    csendes tag

    válasz DrM #3547 üzenetére

    Kedves László!
    Az általad ellentmondásnak számító dolgok azért vannak, mert annyit nem vagy képes felfogni, hogy nem a Signal biztosítónál vagyok, és nem őket képviselem, hanem oka van,miért is velük alakítottuk ki a koncepciót, amit már elmondtam. Amíg ezen lovagolsz, valóban nem lesz érdemi beszélgetés, de az elmúlt pár hozzászólás alapján, amikor ezt többször jeleztem... úgy gondolom nem nekem kellene ezen változtatni.
    És a komoly emberre visszatérve, én nem rágalmaztalak, és amíg nem tudsz felfogni valamit, és nem beszélted át a dolgokat az adott témában, Te ezek szerint megteheted azt, hogy bárkit lefikázhatsz. Ismételten megkérnélek arra, ha engem idézel, azt pontosan tedd!!! Egyszer már volt ilyen, azért osztottál, amit nem mondtam! Én megint nem mondtam, hogy nem tudsz 5 éves időtartamra kötni. Hajrá! Bemész a Signal-hoz, azt kötsz,amit akarsz!
    Érdemi beszélgetés így valóban nem fog kialakulni, amíg a butaságon lovagolsz, már elnézést. Nagyon szívesen leülök Veled, megmutatok mindent, mert azt látom, nem érted, és nem is akarod, viszont úgy érzed megteheted, hogy földbe döngölhetsz embereket. Nekem nincs mit titkolnom, bármit megmutatok és leteszek Eléd, de amíg ilyen hozzáállásod van, hogy a Signal Gold terméken lovagolsz, én pedig Signal Gold Top Finance opciókról beszélek, amit leírtam nem is egyszer, így csak gratulálni tudok. Össze akarsz hasonlítani almát és körtét, amit nem igazán lehet, pedig mindegyik gyümölcs... Privátban, vagy személyesen megbeszélem szívesen Veled, de nem itt így, mert nem is vagy hajlandó befogadni dolgokat, és ezt nem is lehet itt írásban megtenni. Viszont Te tisztelet címszó alatt megteheted azt, hogy x ember előtt ismeretlenül pocskondiázol, anélkül, hogy tudnád miről van szó és mit is csinálok pontosan. Ehhez csak gratulálni tudok! És máris megérkeztünk a Te tiszteletedhez és szerénységedhez, bravó. Hozzáértésedet nem firtatom, ugyanis nem ismerlek, nem tudom mit is csinálsz, így ismeretlenül úgy érzem nincs jogom bárkit is bírálni!

Aktív témák