Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • filo-p

    csendes tag

    válasz DrM #3523 üzenetére

    Természetesen tudok :)
    Az a titok, hogy nincs titok... ha őszinte kommunikációval szolgálunk ki egy ügyfelet, és ezt látja is, tapasztalja, meg is hálálja, és én ezért még akkor is talpon leszek, mikor b barátaink nem lesznek, és lesz mit takarítanom utánuk :S
    A lényeg, ha Te bemész a Signalhoz, és mondod, hogy szeretnél egy Signal Gold terméket, nagyszerű megveheted magadnak... de drágább konstrukció lesz és nem lesznek rá azok a dolgok érvényesek, mint ami nekem is van, tehát Top Finance opciókkal érvényes. Tehát önmagában a Signal Gold termék semmivel sem különb társainál. Említettem, hogy a Top Finance alkusz cég, és ezért mondhatom ki magamról, hogy független vagyok, mert nem képviselem semelyik pénzintézetet sem azáltal, hogy konkrétan ugyanazt a terméket árulnám jó jutalékért, mint amit Te magad is megvehetsz a Signal biztostónál. Olyan dolgokat alkudunk ki, amik nem elérhetőek normál esetben, alkuszok dolga, van 461 jelenleg. De ez nem lehet biztosíték ugye arra, hogy az jó is. Ebben az esetben vedd figyelembe, hogy 2 szerződés él, egy a biztosító felé, egy meg felénk, amiben le van írva, hogy a pénzre mi adjuk ki az utasításokat, és ezért nem is úgy kezelik, mint a többit. Ez biztosíték az ügyfél számára, mivel a bit kimondja, hogy amit pl. ma aláírsz pl. 20 éves futamidőre, arra végig az vonatkozik, nem lehet változtatni, legfőképpen nem egyoldalúan--> lásd bankok, hitelek stb. emberek belerokkannak az egyoldalú szerződésmódosításba, mivel a plusz költségeket az embereken hajtják be. Ha én megszűnnék, ami nem fog előfordulni :), a szerződés miatt végig az lesz és úgy, ahogy le van írva, ez törvényi kötelezettség.
    Tehát a Signal Gold terméket ennek fényében kell nézni, Top Finance opciókkal, amivel meg úgy alakítgatod, ahogy akarod.

Aktív témák