Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Psytróger

    tag

    válasz azigazforest #1036 üzenetére

    Konkrétan nem a sablonos gondolkodással, hanem a sablonos szövegekkel van bajom:) Kicsit gáz volt, hogy gyakorlatilag 10 percben össze tudtam volna foglalni mindent, amit az 1 napos bázisszemináriumon hallottam 30.000 forintért... Gyakorlatilag oktatás nem nagyon folyt, inkább csak egyfajta "beetetés", propagandaszöveg. Az meg kimondottan mókás volt, hogy ugyanazt a poént minden egyes előadó elnyomta egyszer, de úgy, mintha most pattant volna ki a fejéből (valaki megy wc-re, erre az úr/hölgy: "Na tessék, ő már szalad is megkötni a befektetési szerződést", vagy, "Annyira azért ne siessen, megvár az a szerződés, holnap is van nap...").
    + Az egyik oktatótól idézek: "Önök egy új értelmiségi réteg tagjai lesznek, fontos szerepet töltenek be az ügyfeleik életében, mint egy ügyvéd, vagy egy orvos..." Ezután meg jön a "vezetőd", és előadja, hogy és mit mondj rajzolj le, de szó szerint ugyanazt kell mondanod. Kb. úgy kezelnek, mint egy óvodást, semmi egyéniséget, színt nem vihetsz a dologba. Az már mindennek a teteje szerintem hogy szó szerint előírják, hogy mit kell hogy mondj... Tisztára mint egy ügyvéd, vagy egy orvos:D

    "Az hogy ezt belerágták az én mezei üzletkötő számba, nekem nem fájt. Jójó, kicsit hatásvadásnak tűnhet hogy "most, most, most..." tényleg. Visszaszívom. Attól még nem lesz igaz?" :C

    [ Szerkesztve ]

    >> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

Aktív témák