Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz H.Ezredes #39471 üzenetére

    Az, h nem szeretnék féket cseréltetni rajta nem jelenti azt, h nem is fogok. Ha kell cserélem, csak nyilván nem örülnék neki. Egyébként én mindig full rendben tartottam az autóimat minden téren. Az előző autómat is úgy adtam el, h bőven a piac felé árazhattam a makulátlan állapota miatt - és az első ember aki megnézte meg is vette.
    Az olajcserét pedig eddig is a gyári ajánlás alapján csináltattam (mint minden mást is) és ezután is így fogom. Ezzel az autóval valószínűleg nem fogok 15 ezernél többet menni, ezért nem hiszem, h nagyon kiszúrnék a következő tulajdonosával. Sőt. :B

    BeZol: Pontosan! A kabriózás nem a sebességről és a kanyarvadászatról szól. Amúgy nem mintha ez a motor egy kupéba kevés lenne -lehet, h azt is ezzel a motorral vettem volna. Nem tudom, h egy 8 másodperces 0-100 és egy 228-as végsebesség mire nem elég -oké gyorsulási versenyre biztosan nem. ;] Nekem mindenesetre mindenre. Volt már ettől erősebb autóm is, de ahogy öregszem egyre inkább lassulok, és ezt a teljesítményt sem használom már ki.

    Nemrég próbáltam haverom 300 LE feletti Audi A5-ösét (3.0 TDI), és rendesen noszogatnia kellet, h ugyan lépjek már oda neki. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák