Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atos23

    senior tag

    válasz CyberPunk666 #7080 üzenetére

    A PTI Bsc-n tényleg extra sok matek volt, de nem volt összességében gáz, mert szépen el volt osztva a félévek között.

    A KVK matekjával nem a nehézség a gond, hanem hogy túl sok egyszerre. Ha a négy féléves képzésen megdobtak volna összesen akár 8 matekos tárggyal, amit szintén szétdobnak a félévek között, nem lenne gond. Egyszerűen nincs idő ennyi beadandóra, amit ezek a jóemberek kiadnak nekünk.

    Most is éppen az irányítástechnika házit kéne csinálnom, amire adtak úgy két hetes határidőt, hogy a tanár kb. 20 perces tájékoztatót mondott el az óra elején, aztán ment a dolgára. Egyszer 1-2 napja megjelent egy nagyon durva, matekozós, Matlabozós házi feladat, rövid határidővel (November 9.) a rendszerben, úgy, hogy sem az anyagról, sem a Matlabról nem hallottunk a tanártól semmit. Szerintem ez így nincs rendben, és a baj, hogy annyira ki@@@@ nálam a biztosítékot az, hogy semmi tájékoztatást nem kaptunk, hogy rá sem tudok koncentrálni a feladatra.

    A KVK-ra azért mentem, mert elmondták a tájékoztatóikon, hogy ugyan még nincs kint a weblapon, de lesz beágyazott rendszerek szakirány. Ezt elmondták a beiratkozáson is, mondjuk azóta nem hallottam róla.

    Olyan dolgot szeretnék tanulni, ami automotive iparban hasznos, pl. beágy., autonóm rendszerek, stb.
    Az Elte PTI-n most van autonóm rendszerek szakirány, az érdekes lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák