Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabipro

    csendes tag

    válasz snowdog #22 üzenetére

    Szerintem a töltés és a mini USB szétválasztása az adapteres megoldás (TMC, meg egyebek) miatt lehetett... Mellesleg ez a különválasztás nekem szimpatikusabb is, mert így nincs össze-vissza töltögetve az akksi ha rádugom USB-re, hogy "túrjak" abba a hatalmas (4Gbyte) memóriájába. Elvileg a mai lithium akkuknál ez már nem igazán probléma, de azért jobb a békesség, nem biztos hogy szerencsés össze-vissza töltögetni őket.
    Igen, olvastalak...jó ötlet volt az USB töltőd legyártása. Én is találkoztam már ilyennel (van egy 2,5''-os külső winyó rack-em, ahhoz van egy ilyen usb-s "rásegítő" kábel, ha az adatkábel usb-je nem bírná árammal...)...az is lehet, hogy passzol az Azure-hoz. :K
    Hát igen, az X820 nem biztos hogy jó lesz (új, még kiforratlan hardware és software...), félek hogy sok szívás lesz még vele... ill. hiába cserélhető az akksija, ha azt óránként meg kell tenni (vagy tölteni, mert kicsi)! ...így még egy 1,5 órás filmet se lehet nyugodtan megnézni rajt. Nekem pedig fontos az üzemidő (túrázás, filmnézés ahol nincs se 220, se USB)...és ebben is veri a mezőnyt az Azure a maga nagy kapacitású akksijával... :C ...meg persze a nagy kijelzőjével! :C

Új hozzászólás Aktív témák