Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz SpongyaBob #40852 üzenetére

    Laptopon (ami erősen hw gyengébb, 2gen i5/8GB), külső usb-s rackekkel vannak a hdd-k (6db) csatolva.
    Akármit csináltam, tesztelgettem, stabilan 30MB körül tudja. Mondjuk itt a cpu limitálja, mert egész egyszerűen nem tudok 500Mbit-nél többet kisajtolni a gépből.
    Közel 10e torrent van bent most, min aktív felfelé, 1 van engedve lefelé. Ha megszalad, akkor ezek mellett 40-50MB is elérhető. 30 szál van engedve a kliensben, így ha a feltöltés megindul (30MB-nek már örülök), és beesik egy letöltés, akkor sem fogja meg nullára. Ha engedek neki több szálat, akkor összeomlik. Tesztelgetni kell sokat, mit bír az adott konfig adott környezetben.
    Asztali volt egy ideig HDD-s torrentezős, de az iszonyat HDD zaj miatt száműztem az előszobába, ott meg a laptop fér csak el :)
    Asztalin nincs sebességkorlát cpu által, ott hasonló torrent mennyiség mellett, ha becsúszott egy új sikerfilm, azt kapta maxon. De csak 1 letöltés mellett. Ilyenkor az up kbitekre esett vissza. Így nálam van ez a HDD-s laptop, és az SSD-s PC.
    Igazából fingom sincs miért írtam ezt le.
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

    havri

Új hozzászólás Aktív témák