Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz wagi #21342 üzenetére

    de most gondolj bele
    van 4-500giga cuccod seedben és elvárod a HDD-től hogy 200megabitet olvasson ennyi méretű anyagra
    lineárisan tud olvasni egy mai laptop HDD 100-120megabájtot is de amint egy kliens mondjuk 300-400 szálon olvastatni akarja 1-2megabájtokkal és 200megabittel akar feltölteni ami 25 megbájt másodpercenként
    akkor láthatod hogy ennyi szálon már marhása nem virgonc a HDD hiszen a tányéron össze vissz vannak a seedelt anyagok és ide oda jár a fej hogy elérje a kért szeletet

    nem véletlen hogy OS cache eseténa RAM-ot olvasáshoz is használja hiszen gyorsabb ha az aktívan seedelt torrentből többet is beolvas egyszerre gondolom mintha mindig az adott fájlból kellene újra és újra olvasnia

    ncore toplista meg ezalapján megy

    ERTEK=up(interval)*avg(torrdate)*time*seedsize*skala_torrszam*regdate*upload*owntorr

    up(interval): Feltöltött adatmennyiség (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

    avg(torrdate): A futtatott torrentek átlag életkora (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

    time: Az összes futtatott torrent seedben töltött ideje (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

    seedsize: A seed-ben álló adat mennyisége (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

    skala_torrszam: A futtatott torrentek száma alapján generált szorzó (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)

    db érték
    0-10 1
    11-25 1.5
    26-75 2
    76-150 2.5
    151-250 3
    251+ 3.5

    regdate: A regisztrációtól számított oldalon eltöltött évek száma alapján generált szorzó

    upload: Az eddig feltöltött összes adatmennyiség alapján generált szorzó

    owntorr: A feltöltött torrentek száma alapján generált szorzó

    ezek alapján az első könnyű mert aki folyamatosan tolja az sokat tölt fel az 1hét alatt
    második akkor nyerő ha 8+ éves torrenteken nyomatsz csak viszont azokkal nem lehet sokat feltölteni úgyhogy vegyesbe kell :D legyen 100 nagyon régi torrented meg mellé folyamatosan a frisseket
    a harmadik rész szintén nem nagy cucc, legyen mindig aktív minden torrent és kész
    seedben álló adat mennyisége legalább 3-400GB az már jó de akinek van 3-4TB HDD tolhatja
    legalább 151 futtatott torrent legyen, a 251+ max zenével meg ebook-al érdemes, ilyen sok nagyméretű torrent már megfogja a HDD-t
    az hogy mióta vagy tag nem tudod befolyásolni én 10éve vagyok itt nyílván egy újonc labdába se rúg
    feltöltött adatmennyiség megint csak azoknak jó akik folyamatosan nyomták és legalább 200+ TB már megvan
    illetve hogy az oldalra menyi torrentet raktál fel ami nekem 1700 XXX de más meg lehet felrak 5000ebook-ot szóval ezzel is lehet játszani

    persze tudjuk hogy elég ha Elit rangot eléred akkor már korlátlan hit'n run jár
    Elithez meg csak apróság kell

    52 hét és
    1 TB és
    Top 50k
    ezt bárki el tudja érni lassú nettel is csak legyen folyamatosan aktív
    nekem 2éve nem sikerült top 120-ból kikerülni :D és bárki bámit mondd az egyik legjobban seedelhető cucc a HD XXX :D

    jelenleg 79. vagyok múlt hónapban 83. voltam és semmit extrát nem teszek csak nem kapcsolom ki a laptopot

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák