Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz sfdrakex #13838 üzenetére

    Próbáltam, csak nem találtam. De már mindegy, mert töröltem. Igaz, sajnos hiába adtam meg mappákat, hogy hova mentsen, hova tegye a torrent fájlokat, stb. pl. soha nem töltöttek volna be a mappából, ha nem húzom be őket, és valamiért az utolsó valamennyi torrent fájl se került a mappába, és mivel újratelepítés után csak a mappában lévőket tudtam behúzni, így csak azok közül tudtam törölni. Viszont így maradt ki tudja mennyi félbehagyott, nem folytatható, de egész helyet foglaló fájl. Ami ha csak torrent lenne, most még nem is lenne nagy valami, mert a 80 torrentből hagytam vagy 6-ot, és a többit törölném, de böngészőből is oda töltök. Na meg sajnos vannak olyan fájlok is, amik tudom, hogy 100%-ig letöltődtek, és mégsem helyeződtek át másik mappába. De nem tudom, melyek ezek. Vannak amik letöltődtek, de mégis hiányossá vált időnként, pl. volt ilyen vagy 10 ótvar minőségű Hofi videó, és nem lehetett másolni, mert hol meg volt, hol nem valamelyik videó, és másolás közben eltűnt, miután már rég kész volt a letöltés, és zenéket is miután áthelyeztem, egy csomó akadozik, átugródik, nyekken. Persze ha nem helyeztem át akkor is ezt csinálta, mert mindegy, ha másoláskor is hiányos, akkor lejátszáskor is lehet. Persze van olyan is, aminél nem vettem észre ilyeneket de sokkal ezt csinálja.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák