Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabiee

    csendes tag

    SOS!
    Sziasztok!

    Asus K56CB notiról lenne szó. BIOS-ban be akartam állítani a fast bootot, (ahogy már régebben többször is megtettem), de a beállítások mentése és újraindulás után se kép, se hang. Most jött ki a szervizből szintén ez hiba miatt, de már nem garis sajnos.
    Nem tűnik teljesen halottnak, mert bekapcsoláskor villog a HDD led, a num lock is, felpörög a venti és a hdd is, csak épp nem ad képet, és nem reagál semmi billentyűleütésre.
    Fórumokat olvasgatva kipróbáltam a bios recoveryt, de sikertelenül. Asus oldaláról szedtem le a BIOS filet, elneveztem K56CB.bin , K56CB.205,BIOS.bin néven, hagytam eredeti néven, a pendriveot bedugtam az összes usb portba, és próbáltam F2,F9,ESC, win+b és ctrl+home kombinációval is indítani. Az eredmény mindig ugyanaz: Villog a pendrive, majd elalszik, a venti felpörög a gépben, de nem történik csoda. Szétszedtem, hogy reseteljem a CMOS elemét, de nem találtam meg az alaplapon. Létezik, hogy nincs is?? Vagy csak a másik felére rakták?
    Ha valakinek van bármi tippje, vagy ismer valakit PH-n, aki rövid határidővel meg tudja csinálni nem szervizes árfolyamon, kérem segítsen.
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák