Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz oriic #3638 üzenetére

    Egyszerű történet, meg 9/10?!?! Ejnye!!! :D
    Jó, hát te véleményed, tiszteletben van tartva. :K

    Nálam 10/10, meg még több. :D A sztori is rendben volt, teli csavarral, izgalommal, meg... köhm, hát nem tudom ki hogy van vele, de...

    Innentől spoiler tartalmaz a mondandóm!

    Szétszaggatta a szívemet a történet... FF játékoknál/filmeknél különösen beleélem magam a sztoriba, és iszonyat hamar tudok megszeretni karaktereket is, és hát így volt Crowe -al is... szegényemből alig láttam valamit, már megfogott a karakter (de egyébként Nyx is, igazi badass főszereplő, nem is értem, miért nem ő a játék főszereplője, mondjuk akkor egészen más lenne a sztori is), és akkor nem megölik fél óra film idő körül? :( Meg is állítottam a filmet dühömben, és egyik csaj barátomnak aki szintén akkor nézte a filmet, le is írtam, hogy dögöljön meg a Square ezért. :D Na meg hát utána az a mocskos csel a Niflheim -iektől, valamit Nyx társainak árulása, aztán a végén a filmnek Nyx... szóval a film akkor a dráma kategóriába is bekerülhetne a fantasy mellett. :D De nagyon jó volt, minden tekintetben. :) Várom már a játékot is, pre-order a Deluxe Edition, aztán novemberben vigyázz Niflheim, jön a bosszú! :D)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák