Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • geza12

    aktív tag

    válasz ko9 #28513 üzenetére

    Ahogy mondod, azt hiszem 2003-ba a Panasonic felvásárolta.
    Sajnos, de hogy mért kellet , minden ami jó azt meg kell szüntetni ,ez annyira dühítő :(((
    Régen volt pl egy TEAC cd íróm, még ma is visszasírom, kinyírta egy táp és gariba LG-t kaptam mert felvásárolta.
    De pl ott a SAAB autómárka is, régen nagyon komoly gépeket csináltak, most meg tessék egy átépített Opel ami vergődik összevissza ,vicc.

    Na meg ezek az új erősítők... nem rég voltam a média marktba , néztem milyen gépek volta, mondom megnézek egy jó kis marantz-ot , mi volt a hátuljára írva ? made in china, ugyanúgy a denonak és a harmannak is ,ez is mi?

    De sajnos ezek az utolsó szériások se az igaziak azt mondják.

    Amit a szekrénybe találtál egy elég komoly házimozi erősítő ,és olyan 35-40ezer forint manapság.

    Nézd már meg abba szekrénybe nincs e véletlenül még egy ST-GT350es tuner meg egy SH-Ge90es Sound processzor ,mert az érdekelne :DDD

    Persze hogy nem rosszak a Technicsek, MADE IN JAPAN.

    Volt már egy pár erősítőm ezek előtt, (Marantz, Pioneer, Unitra, Telefunken, Hitachi, Orion)

    Hát egyikel se voltam olyan elégedett mint a Technicsekkel, azokba sohase csalódat abból is volt egy pár (SU-A600, SE-CA10, SU-V470 meg most 670)

Aktív témák