Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz Ezekiel Ston #328 üzenetére

    Igazából megláttam, és nagyon megtetszett a formája, a letisztultsága... És így szenvedtem vele, mert mondtam a srácnak (Amszterdami vape shopban), hogy egy baja van, nem MTL, én meg MTL user vagyok... DL-el csak bohóckodni szoktam. Szentségeltem egy sort, mert MTL Squonker RTA-juk nem volt. Aztán a srác is ilyet használt, és mondom... Ok, add kérlek ide egy kicsit, hadd próbáljam ki.

    Tök jó volt elsőre, nem borultam meg még a hármas nikotintól sem, a fogása nagyon kényelmes, a squonker bottle puha, és jól használható, okosan van kialakítva az RTA belső része, mert a levegő furatok kicsit shréhen lefelé mutatnak, így amikor nyomod a liquidet felfelé, nem folyik ki oldalt a palást falán. Szerintem építeni is egyszerű, befogató lyukak alul, csavar meghúz kívülről, és bumm... kész is a Chocapic. A kazánpalást passzentos, elég egyszerű a levegő állítás, de a jó O-gyűrűknek köszönhetően szépen tartja is a pozícióját, még akkor is ha zsebre teszed.

    Jah, jut eszembe, fusionclaptionistenharagja coil van belenyúzva, ami a gyári Wotofo, jól tudom hajtani egy 20700-ról.

    A Driptip nagyon kényelmes, nem melegszik, nem retkesedik látványosan (a pirosat használom, mert a fekete RDA-t vettem, meg fekete modot). Az építési minősége jó, mondjuk sajnos a battery door lötyög minimálisan, ami engem zavar. Persze, gondolom ha fogóval rászorítok finoman, akkor biztos rá lehetne feszíteni a modra hogy ne lötyögjön ennyit, de szeretném már azt látni kínai barátainktól hogy erre is odafigyelnek.

    Leadott teljesítményeket nem mértem, de miután ez a cucc unregulated... így nem is érdekes annyira.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák