Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    Na, most hogy létrejött a topic, szántam végre időt a 3 hete megvett BS telepítésére :DD
    Nem rossz, tényleg profi, de a gyári song-okat úgy 10p alatt meguntam. Gondolom valami jogdíjmenteseket beleraktak, mert anélkül mégsem adható el, aztán majd a user tesz fel magának amit akar.
    Na és itt vagyok akkor most: letöltöttem már a modassistant-ot és sok songot zip formátumban. Ezt akkor be kell másolni a CustomLevels mappába? De minden songot külön mappába? Mert a zipben nincs mappa, rögtön a fájlokat látom. Most akkor tényleg egyenként kell létrehoznom a számoknak könyvtárakat :F (gondolom kicsomagolni muszáj, mert a zipet nem tölti be a BS, ugye?)
    Másik kérdésem a pályaszerkesztő, amit hamar megtaláltam és fogom is használni úgy érzem, mert a kedvenc számaimat nem találom.. Itt a kérdésem, hogy falat lehet-e alulra tenni a lábhoz? Tehát hogy ugrásra késztessem a játékost?
    Steam-en vettem meg, elég jól fut, de olvastam az oculus mód paraméterről. Ez mit változtat? Hozzá kell írni, ha minden rendben így is?

    Bocsi, az alapokért, 0 napos volnék :))

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák