Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz HSM #138328 üzenetére

    Van gyereked? ;]
    Igen, lehet túl jó telot kapott a lányom, de ez van, ezt nem kellett venni, már megvan vagy egy éve :D

    Köszönöm, igen, volt vele munka, de még nincs vége a fogyasnak :R

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • stratova

    veterán

    válasz HSM #138328 üzenetére

    HSM: A varázsszót olvasva épp csenben röhög a vakbelem a 16:10-kor lenyomott egy órája már hullafáradt tulpörgő gyerek mellet. Nem tudod Te milyen mély a nyúl ürege.
    Akkor ízelítőnek, 1 óra rollerezés után, ebéd egy mesével 13:30-tól. Bujocska, vagy 2 wc lufizással egybekötve (mostanában minden egyes kézmosásra csellel kell rávenni, mert le akarja tudni törlőkendővel). A nem-re vagy a türelemvesztésre 10-40 perces ordítós hiszti (könnyed, taknyod nyálad egybefolyik és majd megfulladsz mert félrenyeled típusú) amit mondjuk én simán meghallgatok vagy átsétálok másik szobába és megvárom a végét, mert nem izgat. De mondjuk lehet már nem én vagyok a kedvenc szomszéd :P
    Ja igen, pár hisztibe simán beleállsz mert mondjuk elvi kérdés, másik meg mondjuk apróság (ha elfáradt minden kis dolgon ki tud akadni). Egy sima nemre egy 2-3 éves téged simán ignorál (a verés szerintem nem ér, legalábbis még nem használtam és nem tervezem). HA aznap nem játszott veled, 1,5-3 órát úgy, hogy teljesen rá figyeltél akkor alkudozás, megy, ha igen akkor mint a kis angyal.
    Tehát ma 14:30-16:10-ig ment az altatás, mert reggel csak 8:30 után kelt. Egyszer emeltem fel a hangom, de reggel 56-os pulzussal 139/72 a vérnyomásom, kb. félálomban 74 mellett tegnap simán dobott egy 164/92-t.

    Szóval nagyon jó PR-t tudok neked miért ne akarj gyereket (kollégáim szerint). Persze azt sehogy nem tudja átadni az ember szóban, milyen amikor még visszaszalad egy pusziért, amikor a válladon alszik el (aztán szinte levitálva rakod be a hálózsákba).

    Vagy amikor már indulnátok este vidékre, de még focizz vele előtte picit az utcán mossátok le együtt az ablakot, meg a kocsi hátulját (mig körben lemostad persze már elnyomogatott mindent a volán mögött :P) még még megszámoljátok a rózsabogarakat (addig csak 3x mondtad neki, hogy üljön be a gyerekülésbe mert várja a mama, aztán mondod hogy ha későn érünk a mama el megy aludni, juj hol alszunk akkor, zéro hatás). Negyedszerre megunod, berakod a gyerekülésbe az egész utca meg a környezők hallgatják azogy kifesziti magát és üvölt ellene (nem ütöd, de erővel kötnéd be, de addigra már behergelte magát, félrenyelte a nyálát (elterelni semmivel nem tudod) kikapod picit megpaskolod a hátát, felköhögi, elmormol egy apa öleljt a nyakadba, amiben közben elbujik és pigyereg kicsit, megsimogatpd a hátát miközben ugy szorít mint egy kis fogó, ott álltok még 5 percet, picit megnyugtatod.
    (Közben befut az utcába a szomszéd anyuka, a két, még fiatalabb kislányával, aki kb csak ezt az öt percet látta és fülig érő vigyorral néz titeket, csendben rádköszpn visszaköszönsz még hallkabban.) Gyerek megnyugszik, ellenkezés nélkül simán berakod. Belülsz kifujod magad és indultok a 2+ óra unalmas autópályázásra.
    De amugy imádod az egészet, csak ha éppen asszonynak is rosszabb napja van egyszerűbb lenne bontani egy sört és hagyni az egészet a francba (de az ökör iszik magában, meg hát milyen példát mutatnál a fiadnak).

    Ja és most lassan majd keltenem kellene, különben megint 22:30-23-kor alszik el. Anya után. Szerintem kéne a kölyöknek egy testvér, de olyat meg csak én akarok..

Új hozzászólás Aktív témák