Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz LostKnight #18564 üzenetére

    Bocs LostKnight, fejből írtam a neveket, inkább örülj neki, hogy emlékeztem arra, hogy ingame fel van cserélve az i és az n betű. Jah és csak hogy mentegetőzzek: ingame nem számít semmit a keresésnél sem, hogy kicsi vagy nagy betűkkel írod! :P

    Ha már helyezésről van szó, akkor megemlíteném, hogy tegnap Matos-t vertem (amit Darkzbane is linkelt), illetve ma játszottam egyet Aaaaaabama ellen, ami pedig az über-lámulás meccse volt. Vajon melyik győzött, a church-ök orrba-szájba + mind2 nether warp + kobold trick + shield building + voidstorm + silverwind + grigori + nasty + shrine of greed, vagy a void-visszapörgetés + cc-hegyek + egység-spammelés + voidstorm?
    Igazából nem bírtunk egymással. Kb. 45-60 perc után legyűrt volna, ha nincs időlimit, hiszen nincs semmiféle dd a paklimban. Egyébként én t4-en voltam, ő kb. t5-ön, vagy t6-on a meccs végére. 4-5 perccel a vége előtt elkezdtünk orrba-szájba monumenteket cserélni, hogy több pontunk legyen a másiknál. Végül 2 perc volt hátra és meguntam, mert rájöttem, hogy gyorsabban váltogatja az orbjait nálam. Ekkor jött egy nagy ötlet: nekem van 2000 powerem és mivel nem volt t1-harc, a t1-es egységeimből még van charge. Nah akkor elkezdtem spammelni, de már a térképre és a pontokra se volt időm nézni, annyira magam alatt voltam, hiszen addig ő állt előttem 2-500 ponttal. Miután viszont elkezdtem spammelni az egységeket egyszer csak elértem a unit-limitet, amivel megint csak elpazaroltam egy-két másodpercet, majd miután megöltem őket újra folytattam a spammelést. A nagy igyekezetben pedig arra lettem figyelmes, hogy az idő lejárt és azt írta ki, hogy "Congratulations! You are victorious!" Nem tudom, hogyan nyertem meg végül, de emiatt újabb fuxot szereztem, amiről itt is lenne a kép:

    [ Szerkesztve ]

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák