Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engineeeer

    tag

    válasz Brent #132 üzenetére

    Az ingyenes verziónál mindenki ugyanazokat a lapokat kapja.Próbálkozhatsz goldért kártyát venni de azt csak levélben lehet uh könnyen átverhetnek.Az alapkártyákat is megpróbálhatod eladni,de nyilván az mindenkinek megvan,ha van olyan szerencséd h a marketben kirakott 200ból pont a tied kell valakinek akkor talán.A giant wyrmet pont nem ajánlom eladni mert a legerősebb lap az ingyenesben...

  • Filder

    csendes tag

    válasz Brent #132 üzenetére

    A free játékhoz adott 32 lap (8-8 mindegyik "színből") jól használható. Az alap szintű pályákat simán lehet velük teljesíteni. A tapasztaltabbak a haladó pályákat is megoldják. Az expert szintű pályákhoz pedig nem elég a jó pakli sem, oda már azt használni is tudni kell.

    Mivel a "kezdő" 32 lapból mindegyikhez elég egy meghatározott színű orb (pl. a Giant Wyrm idézéséhez ugyan 4 orb kell, de csak egy zöld szükséges, a többi bármilyen lehet), tulajdonképpen a paklit 4 színű lapokból is fel lehet építeni.

    A 32 lapból 20-at lehet egyszerre használni. A Magma Hurler és Tremor elég hasonlók, csak egyiket érdemes a pakliba tenni. Én a Magam Hurlert választanám. (Ez az én véleményem, ki milyen stílust szeret.)

    más

    Az aranyért lapot vásárlóknak egy tanács, csak olyan játékostól vásároljatok, aki nem kezdő (nem azért hozta létre az avatárt, hogy becsapjon másokat). Lehetőség van aranyért BF pontot is venni. (Igaz mostanában elég ritka az ilyen, de a kiegészítő után egy kicsit felpezsdül majd az élet.)

    A kiegészítő várhatóan augusztus 25-én jelenik meg. (2009-ben :D)
    Azt tervezik, hogy a regisztrált játékosok kapnak ajándék kártyát. Ennek az a feltétele, hogy a Battleforge honlapon, a személyi résznél jelöljétek be, hogy kértek értesítést a Battleforge játékról és az EA egyéb cuccairól. (Bocs ezt egy kicsit szabadon adtam vissza.)

Új hozzászólás Aktív témák