Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OnSeT

    őstag

    válasz Murder3 #11299 üzenetére

    azt nem értem miért kell egyetlen szóba belekötnöd....

    akkor írom így:

    ha leölöd a phoenixet a spellel max 150 powert kiürít a voidból a power poolba feltéve ha a leölés pillanatában min 150 voidod van

    (értsd a phoenix értékének 90%-a megy vissza voidba, és ha ott van min 150 power akkor ennyi kerül kiürítésre)

    itt pl pont az írod amit én mondok és ilyen nincs.

    és azzal mi a gond? pl. disenchant volt szted renagade előtt?
    mindig azon sírtál hogy alig van egyedi új lap a játékba, mindig csak átskinezet egységek jönnek, erre most írok vmi újítást, s most meg az a probléma....

    akkor innentől kezdve felesleges új lapötleteken agyalni mert egyik sincs játékba...

    te azt mondod h a a spell által leölt egységből születő void azonnal vissaztérül,, nem és ilyen nincs h magától megtérül a halott egységek után.

    looool, pont erről szolt a te kiinduló ötleted, csak sokkal OP-abb verzióban amit itt írtál: [link]
    100 poweres phoenix esetén:
    (az egység ára instant megy a power poolba vissza (100 power), + az egység árának 150%-a (150 power)megy a voidba, ami majd szépen visszacsorog)
    szal így nem a meglévő mennyiséget manipulálod hanem körönként 150et generálsz.

    20-nál több nem fog sehogyse visszafojni, void manipuláló lapoknál se térül meg ott látható h 0 a betérülés.

    ki beszélt itt arról hogy 20-nál több folyjon vissza mp-ként? ez hogy jött ide? én instant (azonnali) visszatérítésről beszéltem nem ennek a módosításáról.

    Amúgy az még rosszabb mert jobban kiüríti a voidod mintha hagyod vissazcsorogni.

    persze mert a te verziód jobb ami ad 150 bónusz powert a semmiből egy phoenix után, amit ha eljátszol 2x már 3 elveszett kút értékét hozod vissza, s egy-két ilyen manőverrel máris power előnybe kerülsz. :U

Új hozzászólás Aktív témák