Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OnSeT

    őstag

    válasz Cr4Zy #21235 üzenetére

    t1-re teljesen eltérő elképzelésink voltak Lost-al, ezért lett belőle ekkora fail. :DDD
    én középharcot akartam, csak megzavart hogy behúzott oldalt egy wellt. a rushra váltás meg már nem jött be ^^

    volt náluk voidstorm , s előszeretettel használták is, utoljára akkor mikor rds egyedül maradt, de akkor már annyi unitunk volt lent hogy pl wratik hp-jának is csak felét vitte le

    jelenleg a teljes t3as felhozatalom spéci lapokból áll. s elég gyakran tapasztalom hogy nem tudnak mit kezdeni egy-egy lappal
    unstable engem is megszívatott mikor Hangfal használta ellenem, azt pl. ezért raktam be deckbe. ;)

    wrathgazer azért van bent mer tetszik, egész jól el lehet vele szórakozni. :D
    ha a winre hajtanék akkor frost orbot húznék t3ra s menne a grigori ^^

    (#21234) LoLHunCsirke wrati buff kéne vagy evo vagy mindkettő, bár legalább most nem mondhatják rá hogy OP

    frost shard épülő church ellen jó, úgy mint shatter
    bloodhorn mire támadásba lendült már 3 wrati volt a mapon ha az nem is szedi le ami épp bontotta, akkor elkapja egy másik. ^^

    (#21238) gergomester netherről le kellett mondanom párszor, pl terveztem egy mage rusht warp supportal, csak kaptak egy beffallent. onnantól kezdve meg pazarlás lett vna

    azért volt egy szép netherezésem a meccsen. :D
    Lost a nature kezdőjénél húzta vissza egy orbját, ott teleportáltam be egy infectel idézett crawler sereget rds churchéhez. ( minél több unitot bont annál több hp veszteség) ebbe a warpba nem csak crawlerek hanem az ellen grigorija is bekerült amit épp nastyzni készült, s mivel a robbanás a teleport után következett be a bomba nem Lost orbját hanem rds churchét vitte le. utána már szabad volt az út a másik kezdő bedöntéséhez is xD

    remélem már Zotya Mester is elégedett tanítványa warpozásával :D

Új hozzászólás Aktív témák