Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz kisza25 #22301 üzenetére

    marad ez, mert nincs más

    Itt is :)

    (#22302) lofagi

    Amennyire vártam a Wake Island pályát eddig akkora csalódás nekem

    Egyszerűen, nagyon egysíkú, most hogy néztem pár BF3 videót arra jöttem rá hogy az hiányzik hogy ne legyen ilyen lapos
    Ahogy néztem mondjuk ezt [link] és mellé rakom a mostanit egyszerűen nincs annyi útvonal, a áttörésére kikerülésre
    Egy középen jövő tank lefedi szinte az egész szárazföldet annyira lapos, BF3-ba nem így volt
    Voltak sziklák, dombok, beton fedezékek, sokkal kidolgozottabb volt a pálya
    És mintha vékonyabb is lenne a mostani

    Nem értem miért nem lehetett egy az egyben átmásolni a BF3-as pályát

    Te jó és mennyire jókat játszottam annak idején

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz kisza25 #22301 üzenetére

    Most még 13K az MW én is annyiért zsákoltam be, pontosabban 39,99EUR volt.

    (#22300) lofagi

    Sokan azért vesződnek még vele mert kifizették anno, és reménykednek hogy majd egyszer olyan lesz a játék mint mikor megvették. (azért ez is milyen már...)
    Másik dolog hogy azért az alternatíva meg pénzbe kerül és így az ünnepek előtt pont nem erre szeretnének költeni az emberek. Meg ott vannak azok akiknek kb minden mindegy mi történik a játékkal mert már úgyis megszokták és lehet nekik elég ha csak szépen néz ki ezutóbbi, mert ez nem vitás mert grafikában ott van de kb ennyi is.
    Viszont biztos vagyok benne hogy sokan ott hagytuk ,csak most a christmas noobs dömpingben nem tűnik fel.

    Nem véletlen a több száz ilyen és hasonló post BFV reddit-en. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák