Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FollowTheORI

    Topikgazda

    válasz zohan echte #20950 üzenetére

    Igen, de nem ez a gond... hanem az hogy smg-vel ritkán van olyan szitu, hogy 30m fölé lövöldözöl és meg is ölsz valakit... egyszerűen a fegyver kategóra sem erre van balanszolva, meg a kaszt se erre való... mégha a MAB épp távolabbra is smg szinten egész jó...
    De ez egy vicc assignment, szopatás...
    Összebeszélés (hogy konkrétan az egész squad, vagy egy nagyobb csapat + akár ellenfél haver)... vagy cheat nélkül, szvsz ez lehetetlen.
    Csak úgy, mint a "nem egylövés/kill" fegyverekkel ezek a 10 headshot kill egy élettel vagy 20/25/30 egy körben objective-en belül... azis egy vicc a scout/assault fegyvereknél.

    Azért nem véletlen hogy a többi smg-nél a hipfire a feladat (ott még gondolkodott aki kitalálta)... szerintem ebben egyetérthetünk. Kicsit más mint a 30m feletti lövöldözés. És medicnél jobban "testhez állóbb" feladat. :K

    Persze ettől függetlenül tudom hogy vannak ügyes és rendkívül szerencsés egyének akik megcsinálták ezeket. ;] :R :DDD

    Én amúgy az összes fegyver assigmentnél beraktam volna egy nem kör meg élet függő opciót is... mondjuk lehetett volna a két utolsó arany 750 meg 1000 vagy 1000 és 1500 kill összesen... vagy valami ilyesmi. Szerintem ez lenne reális cél.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák