Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz Bada Bing #17630 üzenetére

    Dehogy. Lő az ember és ha véletlenül talál akkor nem érti, hogy mibe halt bele ő is. Az egész gyökere, hogy a dice nem építette bele a játékba a korlátozásokat, viszont adott egy event API-t, így most az adminprogram fejlesztők annyit tudnak tenni, hogy figyelik a programból az eventeket és valamiképpen reagálnak rá. Ez a reakció lehet kill, kick vagy ban. És az eventek között nincs olyan, hogy töltőképernyőn fegyvert választottam, csak olyan, hogy leszülettem M95-el, vagy lelőttem valakit 200 méterről.

    Az egész rendszer el van b@szva úgy ahogy van. De nincs jobb, így az adminok ezt használják. Bár mint már mondtam, szerintem ebben a formájában egy ilyen rendszer bevezetése többet árt egy szervernek mint használ, de sajnos (vagyis inkább szerencsére) nem az én döntésem, hogy ki hogyan konfigurálja a szerverét. Annyit tehetek, hogy a véleményemnek hangot adok és bízom benne, hogy marad olyan magyar szerver amely megfelel az én izlésemnek is.

    Szerk: Menet közben eszembejutott, egy lehetséges megoldás. Nem a leszületést kell figyelni, hanem mondjuk 3 egymást követő kill közel azonos helyről és mondjuk 50 méternél nagyobb távolságra. Ez kb kiszűrné a campereket úgy, ahogy vannak fegyvertől függetlenül és mégis mindenki mehetne olyan fegyverrel amivel szeretne. Tudom, hogy erre még nincs plugin, de lehetne uszítani a fejlesztőket ilyen irányba.

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák