Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    válasz bul07 #648 üzenetére

    Szerintem meg igenis vegyenek át dolgokat, de ne a Bugokat. A lőszeres állomások nagyon jók voltak. Nincsen végtelen skuló, pláne gránát.

    A csapattárs élesztés is remek dolog szerintem. Ami jó lenne. Valami értelmes menü rendszer, mert ez a mostani szerintem egy hányadék. Bérelhető szerverek alap és akkor a pro játékosok is kiélhetik rendesen magukat.

    Ami a legfontosabb, egy valamire való csaló szűrés. Nem érdekel hogyan oldják meg, hw ban, vagy bármi más. Nem egy nagy dolog, hogy ha jelentesz valakit, akkor random vegyen az embertől screen shotot, meg egy algoritmus, ami esélyes csalónak titulálja, aztán ez kifut egy emberhez, rápillant és már látja is, aztán dönt, hogy repteti, vagy sem. A legtöbb és legidegesítőbb csaló egy kis vérpisti, aki amúgy béna és a csalás ténye teljesen egyértelmű. Felőlem maradhat, aki nagyon ésszel csinálja, abból alig van. De azért csipával ne legyen már 115-2 a astatja a meccs végén...

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák