Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz yodamester10 #43399 üzenetére

    Na mind1,leírom még egyszer,azért is járok ide...(véleményeket,információkat gyűjteni,stb.)
    A szerveren az admin nem a játékosok kiszolgálására van fent,hanem hogy a szerver minél simábban fusson,észlelni az esetleges hibákat,javítani rajta,ha lehet stb.....ÉS nem utolsó sorban játszani!

    Nem józsikát átrakni a másik oldalra,mert lusta figyelni,mikor vannak kevesebben és esetleg akkor átállni a másik oldalra és nem csíterfigyelőnek...arra való a pb,pbbans,GGC,FairFight.

    a másik meg a szöveg...HE' FIGYELJ MÁR,A CSÁVÓKÁM MÁR MEGINT BENT VAN A BÁZISON AZ AA_VAL,OSZT ONNAN KEMPEL....
    Na ettől szoktam a falra mászni általában....de könyörgöm,kicsoda???Látnok vagyok én ,vagy jós (ka),hogy azonnal vágjam ki az??
    El szoktunk menni,nagyon zűrös esetben,mindig bevállalja valaki,hogy lelöveti magát az illetővel és már tudjuk is,hogy ki kempel a bázisról.
    Elsőre szinte mindig megkérjük,hogy jöjjön ki és harcoljon becsületesen,mert ugye a szabályok szerint,mi oda mi nem lőhetünk be...de nagyon ritka,mint a fehér holló,hogy megérti és ki is jön...általában>>>mérhámérmegafaszom...
    De ha ezzel telik el a játékidőm,gondolod napról napra van aki szívesen foglakozik ezzel??
    Mondjuk vagyunk rá többen,de akkor is...
    Amiről konkrétan te írtál,az egy automata üzenet,ha beírod az admin szócskát,ez jön válasznak,tehát nem köcsögösködnek veled a magyarok,csak az auto-admin játszik kicsit nagyképűt.

    Meg hát,aki könnyed kis délutáni lövödét akar,hiperszuper k/d-val,az ne hozzánk jöjjön...szinte mindig kemény harcok dúlnak,olyan az IRAM-ra feljárók közössége,nem kezdőkkel van általában tele...

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák